Doosan Demo Days v lomu Bělice

Dva červnové týdny patřily již tradičně těžkým strojů Doosan. Letos se podruhé představily na „Dnech těžké techniky“ v kamenolomu Bělice, který patří společnosti Kámen Zbraslav. Předváděcí akci pořádala společnost Bobcat CZ a.s., která je výhradním dovozcem stavebních strojů Doosan a Bobcat do České republiky, společně s výrobním závodem strojů Doosan.

Two weeks of June were traditionally heavy Doosan machines . This year, for the second time introduced the "Days of heavy equipment " in a quarry Bělice , who belongs to company Kámen Zbraslav. Demonstration event was organized by Bobcat CZ a.s., which is the exclusive importer of construction machinery in Doosan and Bobcat Czech Republic, together with the manufacturing plant Doosan machines.

Kvalitní předváděcí akce

Během této dvoutýdenní akce si přijeli stroje Doosan vyzkoušet a otestovat zákazníci nejen z Česka, ale i celé Evropy. K dispozici bylo více než dvě desítky strojů Doosan. V prostorách lomu si zájemci mohli vyzkoušet pásová rypadla Doosan o hmotnosti 16 až 52 tun, kolová rypadla Doosan o hmotnosti 14 až 22 tun, kolové nakladače s objemem lopaty od 3 do 5 m3 a kloubové dumpry Doosan.

Předváděcí technici se věnovali plně zákazníkům, vysvětlovali a předváděli co stroje umí. Největší zájem byl o testování větších strojů jako byly pásová rýpadla Doosan DX 530LC, DX 420LC, DX 380 LC a DX 300LC, také o kolové nakladače Doosan DL 550, DL 450, DL 420 a DL 300. Velmi žádané byly terénní jízdy kloubovým damprem Doosan DA 40. Pozornost upoutaly také pásové a kolové bagry střední třídy Doosan, na kterých byly nasazeny vrtací kladiva a vrtací soupravy Montabert.

Předváděcí akce strojů Doosan v kamenolomu Bělice se těšily velkému zájmu těžebních a stavebních firem. Zájemci si mohli během předváděcích dnů v etážích kamenolomu Bělice sami vyzkoušet široký sortiment značkové techniky Doosan a zjistit, co vše stroje umí a jak dobře se ovládají. Právě jednoduché ovládání, automatické řazení rychlosti, prostornou kabinu s širokým výhledem a s dobře odpruženou sedačkou jsou jedny z předností těchto strojů, které zákazníci ocenili. Určitě to mnohé nutilo k zamyšlení o pořízení strojů značky Doosan do svých provozů.

Počasí tentokrát přálo, sluníčko a výborné pohoštění umocňovalo příjemnou atmosféru v kamenolomu Bělice.

Více na www.bobcat.cz.

Z lomu Bělice 

Vladimíra Štěpánková

Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Back to top