Editorial 2 / 2013

Vážení čtenáři,  voda je naprosto nutná pro život, ale je také velký přírodní živel a neutečeme před ní. Letošní povodně nám předvedly co voda umí. Zasáhly velkou část naší republiky a mnoha lidem voda vzala střechu nad hlavou. Povodňová vlna byla opět velká, hrozivá, tragická. Doufejme, že už se naši politici probudí a začnou dělat promyšlená opatření, aby takové katastrofy měly co nejmenší dopad na lidi.

Více...

BAUMA 2013 - bezkonkurenční

Rozsahem vystavovatelů a návštěvností, patří mnichovský veletrh BAUMA mezi největší akce svého druhu na světě. Na letošním 30. ročníku se prezentovalo 3 400 vystavovatelů z 57 zemí světa a počet návštěvníků přesáhl půl milionu. Podíl zahraničních návštěvníků byl vyšší než kdy jindy.

Více...

Na větrné Marokánce

Začátkem dubna i přes stále chladné počasí se sjeli odborní návštěvníci na pískovnu Marokánka. Jako každoročně zde probíhala společná prezentace stavebních, zemědělských a lesnických provedení strojů KOMATSU akciové společnosti KUHN-Bohemia a.s., nákladních, užitkových a osobních vozů Mercedes Benz a vozů Mitsubishi Fuso Canter, společnosti Fa RENE a.s. a dalších spoluvystavovatelů. Prostor pískovny poskytly Městské lesy Hradec Králové a.s. a provozovatel pískovny ADOZ s.r.o.

Více...
Back to top