UNIMOG Tour 2014

Mezinárodní ROADSHOW dorazila 25. června do České republiky, do krásného areálu hotelu LIONS v Nesuchyni, nedaleko Prahy. Tato putovní předváděcí akce s názvem „UNIMOG Tour 2014“, měla v naší zemi v pořadí 14. zastávku z celkového počtu 15. Pořadatelem byla firma CROY s.r.o., importér Daimler AG pro Unimog v České republice a autorizovaný dealer pro prodej a servis užitkových vozidel Mercedes-Benz. Kromě pořadatelské země – Německa, ji mohli také shlédnout zájemci v Nizozemí, Švýcarsku, Francii, Rakousku a Belgii.

Hlavním cílem této akce bylo mezinárodní představení nové generace nosičů nářadí Unimog BlueTec -6 v kombinacích s nástavbami a pracovními adaptéry předních evropských výrobců. Vedle aktuálních odborných informací, přednášek a prohlídky vystavených exponátů šlo především o dynamické - Live – předvedení pracovních aplikací, neboli - UNIMOG v akci!

Nová generace nosičů nářadí

I přes nemalé požadavky emisní normy EURO VI byly koncepty nových vozidel Unimog ještě dále rozvinuty. Nová generace terénních vozidel a nosičů nářadí Unimog vyniká výrazným zvýšením výkonu, hospodárnosti a komfortu ovládání. Vedle zcela nových motorů pro všechny výrobní řady nabízí terénní Unimog přepracovaný koncept uložení motoru blíže středu vozidla. Unimog nosič nářadí přináší nový synergický pohon pojezdu, moderní kabinu a zcela nové systémy pracovní a výkonové hydrauliky. Tato řešení výrazně zvyšují efektivitu provozu.

Hlavní bod programu

Vlastní předvedení proběhlo v nádherném parkovém areálu hotelu Nesuchyně. Zástupci firmy Croy představili zákazníkům nejmodernější technologii užitkového vozidla a dokonalého systému kompatibility a kompetentnosti nosiče pracovního nářadí v jedinečném uceleném konceptu. Společně s předními výrobci pracovního nářadí a nástaveb firem AEBI SCHMIDT, MULAG, DÜCKER, SÖDER, ZAGRO, LEISTIKOW, GMEINER, HIAB, KAHLBACHER, FAUN, ZWIEHOFF, byly prezentovány pracovní kombinace pro nejrůznější obory a pro nesčetné možnosti nasazení v každém ročním období.

Praktickými ukázkami 22 exponátů se návštěvníci mohli od odborníků přímo na místě dozvědět, proč se nová generace vozidel Unimog může právem označovat přívlastky: jedinečný, mnohostranný, inovativní, efektivní a hospodárný.

www.croy.cz

Za pozvání firmě Croy děkuje

Vladimíra Štěpánková

Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Back to top