Firma BONAP-ICCZ s.r.o. – silný hráč na trhu

BONAP-ICCZ s.r.o. – je zavedeným dodavatelem více než stovky různých typů drtících elementů pro čelisťové, kuželové a odrazové drtiče, vyráběné převážně z manganové nebo chromové oceli.

Company BONAP - ICCZ s.r.o. is an established supplier of more than hundreds of different tips for crushing elements jaw, cone and impact crushers produced mainly from manganese or chromium steel.

Nabídka je rozmanitá

Kromě nabídky drtících komponentů, dodává také řetězy a další díly pro korečkové bagry. Doly zásobuje náhradními díly pro razící a dobývací technologie, řetězové bubny pohonů a hřebla pro hřeblové dopravníky. Dále dodává převodové skříně řezných orgánů razících kombajnů, desky pásů a pásnice pro různé pásové podvozky.

c1

Společnost BONAP-ICCZ s.r.o. disponuje možnostmi konstrukce, výroby slévárenských modelů, odlitků, zápustek, výkovků apod. Splní jakékoli požadavky obchodních partnerů a přetvoří je tak říkajíc, z myšlenky do finálního výrobku.

Firma pravidelně prezentuje svou nabídku při různých oborových akcích, jako je SETKÁNÍ TĚŽAŘŮ a jiné akce podobného charakteru. I letos se firma BONAP-ICCZ s.r.o. účastnila výstavy EXPO Mokrá, která byla jako vždy velkým přínosem. Setkání se stávajícími obchodními partnery a navázání nových kontaktů s dalšími potenciálními partnery je důležité pro další činnost každé firmy.

Zákazníci a obchodní partneři

Mezi naše největší tuzemské zákazníky patří například společnosti SEZAKO Přerov (od roku 1999) a Údržbářský servis Luleč (od roku 2001).

Naši zahraniční obchodní partneři jsou především ze Slovenska, Polska, Rakouska, Německa, Španělska, Litvy, Lotyšska a také z Mexika, Vietnamu a USA.

Dobrý sklad je základ

Největším přínosem pro obchodní partnery je to, že firma BONAP –ICCZ s. r.o. drží obrovské skladové zásoby s cílem uspokojit požadavky obchodních partnerů většinou do 24 hodin. Mezi největší přednosti zástupců firmy patří, kromě rychlosti realizace, vysoké kvality a odpovídající ceny, že drží dané slovo a co se řekne platí. Včas plní své závazky a stejný přístup očekávají od svých obchodních partnerů.

Společnost BONAP-ICCZ je připravena nabídnout řešení a podílet se na řešení individuálních požadavků zákazníků. Využívá dlouholetou praxi a zkušenosti svých techniků při vlastních realizacích. Umí nabídnout propracované řešení pro výrobu dílů s individuálními úpravami, či kompletně novým řešením potřeb. Nabízí pomocnou ruku při řešení Vašich požadavků. Společnost BONAP-ICCZ s.r.o. je rozhodně silným a perspektivním partnerem s osobním přístupem k požadavkům a potřebám svých obchodních partnerů.

Společnost Bonap-ICCZ s.r.o. je členem TĚŽEBNÍ UNIE, SZVK a HOSPODÁŘSKÉ KOMORY ČR.

Text: kolektiv firmy Bonap-ICCZ a V.Štěpánková
Foto: archiv firmy a V.Štěpánková

Bonap-ICCZ s.r.o.
739 53 Hnojník 408
www.bonap-iccz.cz
Kontakty:
Lomařské technologie a díly
Marian Košinar, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , +420 773 794 713
Artur Nákelný, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , +420 773 794 712
Důlní technologie a díly
Alois Nedojedlý, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , + 420 777 770 568  

 

Back to top