• Zveřejnil 
  • Kategorie 2020 / 2
  • Zobrazeno 1248 krát

Nový distributor Perkins v České republice

Společnost BU Power Group zakoupila 100% podíl ve společnosti BEL, spol. s r. o. a od letošního roku plně přebírá její činnost. Původní firma zůstane zachována v prostorech v Praze - Letňanech včetně jejích technických a obchodních týmů, ale společné podnikání bude pokračovat pod názvem BU Power Systems s.r.o.


Společnost BU Power Systems je již řadu let autorizovaným a zároveň největším světovým distributorem Perkins. Společně s prodejem motorů a náhradních dílů společnost zajišťuje produktové poradenství, přizpůsobování výrobků, výkresy konceptů a vývoj prototypů. Samozřejmostí je i poskytování školení a kvalitní poprodejní servis a podpora. Společnost BU Power Group neustále roste a včetně České republiky působí BU Power Group i v dalších evropských zemích. Nyní se těší na pokračující a rozšiřující se prodej motorů, náhradních dílů a servisních služeb v českém průmyslovém sektoru a v oblasti výroby elektrické energie i lodní dopravy.

01

Perkins je jedním z předních světových dodavatelů plynových a dieselových motorů s výkonem v rozsahu 4 až 2 000 kW (5 až 2 800 koní) s ročním objemem výroby až 800 000 kusů. Jako britská tradiční firma, která má více než 85 let zkušeností je Perkins od roku 2002 součástí skupiny Caterpillar. Se svými provozovnami ve Velké Británii, USA, Brazílii, Indii a Číně již Perkins vyrobil více než 20 milionů motorů a má více než 4 500 zaměstnanců a více než 3 500 servisních míst po celém světě. Název Perkins je známkou technické dokonalosti na nejvyšší úrovni a nabízí komplexní řadu inovativních a spolehlivých řešení motorů.

 

Back to top