Sieving - nový dodavatel sítového zařízení

Na jaře letošního roku začala německou firmu Karcher Siebtechnik zastupovat firma Sieving s.r.o.

Razantně vstupuje na český trh se sítovou technikou a i když jsou obě firmy mladé, je za nimi zhruba 20 let zkušeností. Nabízí standardní sortiment v celé jeho šíři – modulový PU systém Pro LINE, stavebnicové systémy jiných evropských výrobců, PU napínaná i upínaná síta, membránová síta, nezbytné příslušenství apod. Standardní dodací termín sítových ploch je cca 3 týdny, kvalita výrobků je velmi vysoká a přitom cenová úroveň příznivá.

sieving

 

Od konce letošního roku se budou v Karcher Siebtechnik zhotovovat i všechny druhy ocelových sít (drátěná síta, harfová síta) vysoké kvality a přijatelné cenové úrovně.

Sieving s.r.o. dále odebírá síta od francouzské firmy Giron SAS, která je v současné době na evropském trhu na absolutní špičce. Tato firma také vyrábí veškerý sortiment sít a to včetně štěrbinových a speciálních typu Scaldur, Polymixte či Polytech.

Dále firma polupracuje s firmou Metso Czech Republic a to zejména v oblasti dodávek Trellex produktů (sítové plochy, otěrové díly, ND apod.) a třídícího a drtícího zařízení.

Máte-li zájem o pomoc s řešením Vašich problémů se sítovými plochami či jste ochotni vyzkoušet netradiční řešení, neváhejte zástupce firmy kontaktovat.

František Vochoska - Sieving s.r.o.
Podlesí 388, 261 01 Příbram
Mob: +420 602 332 684
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.sieving.cz

 

Back to top