ACHENBACH: elektrobubny Van der Graaf

Další „stálicí" v nabídce třešťské společnosti ACHENBACH-CZ s.r.o. a současně nejdynamičtějši rostoucí prodejní komoditou jsou elektrobubny nizozemského výrobce Van der Graaf.

ACHENBACH

Výhradní dodavatel elektrobubnů Van der Graaf pro Českou republiku

  • Elektrobubny se vyrábí od průměrů 100 do 620 mm, výkonu od 0,05 do 30 kW a rychlosti pásu 0,007 až 5,3m/sec. Jsou určeny pro všechny technologické i průmyslové obory. Kromě standardního provedení s robustním litinovým pláštěm jsou dodávány též v nerezovém a vodotěsném provedení a proto, mohou být použity v prostředí s nebezpečím výbuchu s krytím ochrany IP 66. 
  • Tyto elektrobubny si rychle získaly stálé zákazníky mezi výrobci pásových dopravníků, mobilních i semimobilních linek na úpravu kameniva, recyklačních technologií, potravinářských linek (např.výrobu sýrů, zpracování ryb, masa a uzenin), dále u technologií dopravy pro pekárenský, farmaceutický, automobilový průmysl i v zemědělství a chemickému průmyslu. 
  • Elektrobubny Van der Graf mohou být vybaveny brzdami zpětného chodu, reverzním systémem a s pomocí frekvenčních měničů lze ve velkém rozmezí plynule regulovat jejich otáčky. Zajímavostí je velmi efektivní využití elektrobubnů nejčastěji průměru 215 mm jako aktivní kartáčové stěrače, které čistí dokonale dopravníkové pásy.

Úsporná technologie

Hlavní devizou, těchto „hodinářsky" propracovaných, výkonných a provozně úsporných elektrobubnů, je jejich praxí ověřená naprostá bezporuchovost, minimální nároky na údržbu a prostor, vysoký výkon, tichý chod bez přehřívání a životnost, rovnající se plánované životnosti celých technologických linek, do kterých jsou instalovány. Proto není divu, že počet spokojených odběratelů elektrobubnů Van dre Graf v tuzemsku a v zemích bývalého „východu" ( kam především třešťská společnost ACHECHENBACH-CZ s.r.o. své výrobky dodává ) rok od roku roste, stejně jako je tomu u odběratelů krytovacích systémů ACHENBACH. Dodávky výkonných elektrobubnů Van der Graaf směřují na rekonstrukce tepelných elektráren ČEZ a.s., pro teplárenské společnosti, kamenolomy, štěrkovny, betonárky, pro pekárenské, chemicko-.technologické linky, do recyklačních provozů, slouží jako pohony modulárních pásů aj. Na obchodní činnost navazuje také NON-STOP servisní služba. Vzhledem ke spolehlivostí elektrobubnů Van der Graaf se tato služba zaměřuje na opravy a dodávky dříve vyrobených elektrobubnů, které do střední Evropy doputovaly jako součást starších technologických linek, zakoupených v západní Evropě.

Rozšířená nabídka

Dodávkami krytování a elektrobubnů výčet pestré obchodní činnosti společnosti ACHENBACH-CZ s.r.o. zdaleka nekončí. Spokojené zákazníky si získaly stavebnicové ocelové garáže, sklady, haly, kontejnery a přístřešky ACHENBACH, CAPOTEC a SIEBAU. Na mnoho tuzemských i zahraničních staveb míří tisíce čtverečních metrů vlnitých plechů pro pláště a střechy staveb, přičemž zaslouženou pozornost budí stavby s obloukovými samonosnými střechami z vlnitých profilů, které jsou dodávány podle projektů zadavatele. Chvályhodné je, že kromě prodeje těchto výrobků zastřešuje v mnoha případech společnost ACHENBACH-CZ s.r.o. také montážní práce, a tím dává prostor pro uplatnění šikovným českým řemeslníkům jak v tuzemsku, tak i v zahraničí.

Text: Ing.Michal Salamánek
Foto: archiv firmy

ACHENBACH-CZ,s.r.o.
tel. + 420 567 234 240
tel.-fax : + 420 567 214 035
mobil NON STOP : + 420 777 336 945
ICQ : 449-408-251
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.achenbach.cz

 

Back to top