Keestrack drviče+triediče s.r.o.

V minulém vydání Lomy a Těžba jsme Vám představili nového distributora pro Českou a Slovenskou republiku, Keestrack drviče+triediče s.r.o. se sídlem v Bratislavě. Zastupuje předního výrobce drtičů a třídičů pro demolice, recyklaci a lomový průmysl - společnost Keestrack. Stroje se vyrábějí v České republice ve Šternberku již 15 let a jejich technologie se stále vyvíjí a přizpůsobuje potřebám trhu.

Kuželové drtiče Keestrack

Koncepce kuželových drtičů Keestrack je založena na technologii „all in', která umožňuje nasazení na nejširší množství aplikací spojené s vysokou kvalitou drceného materiálu spojené s osvědčenou technologií kuželového drtiče. Tím se docílilo výrazného snížení opotřebení drtících komponentů a snížila se nutnost předtřídění. Možnost použít zavěšeného třísítného třídiče, dělá z kuželového drtiče Keestrack, kompaktní výrobní drtící a třídící linku s nejvyšším výkonem, což je světový unikát.

Čelisťové drtiče Keestrack

Pokročilá technologie kompaktních čelisťových drtičů Keestrack umožňuje nepřetržitý provoz. Plně automatizovaný plnící systém naplňuje komoru drtiče na optimálních 75-80% pro dosažení nejlepších výkonů. Od roku 2017 bude v nabídce verze pohonu diesel-elektro s možností napojení na externí zdroj elektrické energie a s tím spojená razantní úspora provozních nákladů.
Široká škála volitelného příslušenství, zahrnující boční dopravník, výškověstavitelný magnetický separátor, centrální mazání, vodní zkrápění, diesel pumpu a mnoho jiných, dělá z čelisťových drtičů Keestrack univerzální stroje určené pro recyklaci a lomový průmysl.

Odrazové drtiče Keestrack

Odrazové drtiče vynikají roky osvědčenou optimalizovanou a unikátní geometrií drtících ploch a rotoru s výrazně vyšší polohou rotoru, což umožňuje drtit velké kusy vstupního materiálu. Možnost vybavení odrazových drtičů přídavným třídičem s vratkou materiálu zpět do násypky drtiče, umožňuje produkovat prvotřídní materiál s požadovanou křivkou zrnitosti.

Třídiče a hrubotřídiče Keestrack

Moderní technologie třídičů a hrubotřídičů Keestrack umožňuje velkou úsporu pohonných hmot a praktickou možnost třídit materiál jakýchkoli rozměrů. Motor s nízkými emisními hodnotami v kombinaci s hydraulickým systémem s dimenzací výkonu minimalizuje dopady na životní prostředí a zároveň maximalizuje úsporu pohonných hmot. Hydraulika s dimenzací výkonu umožňuje úsporu 4 - 6 litrů nafty za hodinu. Při 1000 pracovních hodinách za rok můžete ušetřit kolem 5000 litrů nafty.

Haldovací dopravníky Keestrack

V případě požadavku na vysokokapacitní skladování nabízí společnost dva typy mobilních haldovacích dopravníků na pásovém podvozku s vlastní dieselovým pohonem. Skladovací kapacita tohoto dopravníku může být až na 15 000 t.

Bubnové třídiče

Široká nabídka čtyř typů bubnových třídičů uspokojí očekávání každého zákazníka, který potřebuje třídit materiály jako jsou zemina, štěpka, biomasa a další materiály vhodné pro tento typ třídiče.

Všechny stroje KEESTRACK jsou poháněny motory s nízkými emisními hodnotami v
kombinaci se třemi variantami pohonů: diesel-hydraulika, diesel-elektro a nejnověji PLUG-IN diesel-elektro. Tím dosahují maximální úspory provozních nákladů.

keestrack

www.kees.czwww.kees.sk

Text : Dan Bureš a Vladimíra Štěpánková
Foto archiv firmy

 

Back to top