58. MSV Brno - 3. – 7. října 2016

58. MSV Brno - 3. – 7. října 2016

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě. Současně s ním se konají specializované mezinárodní veletrhy IMT – veletrh obráběcích a tvářecích strojů, WELDING – veletrh svařovací techniky, FOND-EX slévárenský veletrh, PLASTEX - veletrh plastů, pryže, kompozitů, PROFINTECH veletrh technologií pro povrchové úpravy, a AUTOMATIZACE – prezentace měřící, řídící, automatizační a regulační techniky v jednotlivých oborech veletrhů. Pořadatelé očekávají účast 1 670 vystavovatelů, co do rozsahu půjde o největší MSV za posledních pět let. Zastoupeny jsou všechny klíčové oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu.

Hlavním tématem MSV je průmyslová automatizace. Obor elektronika, automatizace a měřící technika je po obráběcí technice a materiálech a komponentech ve strojírenství třetím nejobsazenějším specializovaným celkem MSV.

Partnerskou zemí je Čína

Čína se představí na letošním MSV ve velkém stylu, 150 vystavovatelů z významných průmyslových provincií Číny poprvé v ČR budou prezentovat své produkty v pavilonech A1 a H.
Vystoupení Číny jako partnerské země MSV dotvrzuje politický a ekonomický rozvoj vztahů mezi oběma zeměmi v posledních letech.

 

Back to top