bauma 2016: 11. – 17. duben 2016 Mnichov

Mezinárodní veletrh bauma 2016, celosvětové setkání oborů z oblasti stavebních strojů, strojů na výrobu stavebních hmot, těžebních strojů, stavebních vozidel a stavebního nářadí, je fázi velkých přípravách a očekáváních, jak jsme se dozvěděli na tiskové konferenci v Praze.

Firmám se daří dobře, stavební průmysl celosvětově roste a roste i jeho potřeba, což potvrzuje také velký zájem o výstavní plochy. Nadcházející ročník bude zabírat celé výstaviště Messe München. Již k dnešnímu dni je nahlášeno téměř 3 000 vystavovatelů z více než 50 zemí. Česká a Slovenská republika zde bude mít nemalé zastoupení. Mezi top deset vystavovatelů hned po Německu patří (stav k dnešku) Itálie, Turecko, Nizozemsko, Španělsko, Velká Británie, USA, Rakousko, Francie, Švédsko a Švýcarsko.

Veletrh bude rozdělen na čtyři oborové oblasti – Stavba, Těžba surovin a jejich zpracování, Výroba stavebních hmot, Dodavatelé a služby. Vystavovatelé mají možnost představit sociální projekty z oblastí – vzdělání, výživy, zdraví, sociální integrace, a životní prostředí.

Veletrh nabídne nové trendy a požadavky trhu např. propojení ekonomie a ekologie přináší úsporu paliva stavebních strojů, systémy pro správu řízení, nové struktury pohonů, digitalizace a aplikace, neustálé zlepšování bezpečnost, asistenční systémy, ekologické stavby, např. recyklační techniky, nové technologie a lehké materiály ad.

Nejlepší projekty a nápady dostanou prestižní ocenění za inovaci.

Cílem veletrhu je také zlepšit vnímání průmyslu u mladých lidí, nadchnout je pro obor techniky, technické povolání a studium. Připraveny budou různé stimulátory, CAD-pracovní místa, školící robotty. Nebude chybět nabídka vzdělání, studijní poradenství a kariérní šance.

Už nyní jste všichni srdečně zváni do Mnichova na Mezinárodní veletrh bauma 2016.

Další informace na stránkách www.bauma.de a v příštím vydání časopisu.

EXPO-Consult+Service, spol. s r.o. – pořádá dvoudenní zájezd
Termín: 11.4. – 12.4.2016, cena zájezdu: 3990 Kč(150E)
Nástupní místa: Bratislava, Brno, Praha
více na www.expocs.cz

.

 

Back to top