VOLVO a jeho novinky na Baumě 2013

Společnost VOLVO Construction Equipment, výrobce stavebních a zemních strojů VOLVO představila na mezinárodním veletrhu BAUMA 2013 širokou nabídku výrobního programu a novinky roku 2013.

Jednou z novinek bylo minirypadlo ECR25D, jde o nejmenší minirýpadlo Volvo s kompaktním rádiusem. Kompaktní rozměry umožňují práci ve stísněných prostorách. Poskytuje velkou rypnou sílu a nosnost. Úsporný motor v kombinaci s hydraulickým systémem typu Load sensing, zajišťuje nízkou spotřebu paliva.

Dalšími z novinek byly také minirýpadla ECR58D a ECR88D nástupci úspěšných rýpadel ECR58C a ECR88C s kompaktním rádiusem. Obě minirýpadla s novými motory s filtrem pevných částic, zvýšenými rypnými silami a nosností. Velké prosklené plochy zajišťují vynikající výhled na pracovní plochu.

Premiéru zde měl finišer P6870C, který těží z více jak padesátileté zkušenosti s konstrukcí a výrobou silniční techniky, šestikolový podvozek s pohonem všech kol, zajišťuje vysokou trakci a unikátní systém řízení Active steering umožňuje velmi malý poloměr zatáčení.

Nemalý zájem budilo demoliční rypadlo EC480D HR s velkým dosahem, což umožňuje demoliční práce až ve výšce 27 metrů. Série D je vybavena motorem Volvo D13H splňující emisní normu EU Stupeň IIIb. Rýpadlo je vybaveno všemi prvky, které zajišťují bezpečnost a vysokou produktivitu při demoličních pracích jako je ochranný rám kabiny FOG, sklopná kabina. VOLVO jeden z leaderu světových výrobců stavebních a zemních strojů nabízí zákazníkům nadstandardní komfort v co nejkratším termínu.

Prioritou společnosti je spokojenost zákazníků, z čehož pramení i její poslání - stát se partnerem v jejich podnikání. 

Vladimíra Štěpánková

Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Back to top