LOMY a TĚŽBA na Facebooku a Google+

Od konce roku 2013 naleznete stránky časopisu na obou největších sociálních sítích. Budeme rádi, když si nás přidáte mezi sledované zdroje!

Co tím získáte?

Inu, upozornění na:

  • zajímavé články
  • zajímavé akce
  • zajímavé fotky a videa

Slibujeme, že vás nebudeme zaplavovat informacemi typu, jakou má ten který člen redakce dnes náladu nebo jak mu to (tedy jim) dnes mimořádně sluší.

Pokud máte na některé sociální síti svůj účet, nemusíte číst dál. Pokud jste jejich zapřísáhlým odpůrcem (a nechcete, aby světové tajné služby s NSA v čele věděly o Vaší náklonnosti k časopisu LaT), nemusíte číst dál. Pro ty ostatní:

GOOGLE +

Tahle síť není tak rozšířená jako FACEBOOK, ale GOOGLE dělá vše pro to, aby tomu tak bylo a docela se mu to daří. Pro její používání musíte mít u GOOGLu účet (ten ovšem musíte mít na FACEBOOKU taky). Pokud máte chytrý telefon nebo tablet se systémem ANDROID, tak ten účet pravděpodobně již máte (a pokud jej nemáte, tak ke své škodě využijete jen zlomek možností ANDROIDu). Někteří lidé svůj účet na GOOGLU+ používají, aniž by cokoliv sdíleli s veřejností - prostě jako zápisník z cest nebo místo pro archivaci fotografií. 

FACEBOOK

Nejrozšířenější sociální síť, kde najdete syny, dcery, vnoučata a/nebo rodiče a prarodiče (synové,dcery a vnoučata se ovšem stále častěji přesouvají jinam). Jestli máte účet, můžete nás sledovat zde. Jestli ho nemáte, tak si ho kvůli sledování LaT zakládat nemusíte (zkuste Google+), ale samozřejmě můžete..

TIP: Obsah na Facebooku i GOOGLE+ si zobrazíte pomocí odkazů (ikon) na svislé liště při levé straně monitoru, aniž byste museli být členy některé z nich.

 

Back to top