Aktuality ze světa motorismu

Renault Trucks v Mostu

renault

Renault Trucks ČR se představil opět po roce jako generální partner Renault Trucks Czech Truck Prix, tradičního podniku FIA Evropského pohárů tahačů, který se konal na Autodromu Most

 

Prague Car Festival 2013

prague-car

Poslední prázdninový víkend přivítalo pražské výstaviště PVA Letňany již druhý ročník motoristické výstavy, která je zaměřena především na upravené automobily, luxusní, sportovní a závodní vozy, ameriky, elektromobily a bohatý doprovodný program.

 

LaFerrari dostane superlehká skla z Hořovic

la-ferrarijpg

Nové LaFerrari, které bude vyrobeno v omezené sérii pouhých 499 vozů, dostane odlehčené čelní sklo vyrobené v Saint-Gobain Sekurit.

 

UniCredit Leasing snižuje cenu CNG vozů na úroveň benzínových

uni-credit

UniCredit Leasing poskytuje časově neomezenou slevu v hodnotě 40 tisíc korun včetně DPH při financování vozidel na stlačený zemní plyn (CNG). Finanční zvýhodnění platí pro úvěrové i leasingové produkty. Cena osobních a užitkových automobilů s výrazně ekologičtějším a provozně levnějším pohonem se dostává na úroveň vozidel s benzinovým či naftovým motorem. Navíc klient získává výhodu v podobě nulového paušálního poplatku za uzavření smlouvy.

 

Exkluzivní výstava modelů Porsche

porsche2

Společnost Porsche Inter Auto CZ, výhradní dovozce a prodejce vozů Porsche v ČR, zve na další mimořádnou výstavu automobilů do Expozice Ferdinanda Porsche ve Vratislavicích nad Nisou.

 

Nové modely Harley-Davidson v centru Prahy

harley

Americká motocyklová legenda, společnost Harley-Davidson představila v centru Prahy nové modely. Novinky pro rok 2014 byly k vidění v hudebním klubu Hard Rock Café .

 

Čtyři miliony Octavií

octavia

Škoda vyrobila čtyřmiliotý modelové řady Octavia. Jubilejní automobil, Octavia třetí generace v odstínu Race blu, sjel z linky v hlavním výrobním závodě v Mladé Boleslavi.

 

Infiniti nabízí absolventům stáž v týmu Fl

Infiniti-F1

Společnost Infiniti nabízí ambiciózním absolventům technických oborů jedinečnou příležitost pracovat pro tým Formule 1, a to díky její nové iniciativě globálního hledání talentů.

 

Scania Czech Republic spustila věrnostní program pro řidiče — Scania Griffin

Scania

V rámci tohoto programu mají řidiči možnost za každou úhradu náhradních dílů, či služeb v českých servisech Scania získat určitý počet bodů, které si mohou vyměnit za zajímavé dárky z katalogu Scania Griffin. Registrace do programu je možná ve všech servisech Scania v ČR či na webu www.scania.cz  

 

Back to top