60 + 60 + skoro 100

Bobcat slaví 60. let od zahájení výroby

V loňském roce oslavila značka Bobcat 60. výročí. V uplynulých šedesáti letech produkty Bobcat významným způsobem ovlivnily svět stavebnictví a zemědělství a dnes je v těchto oborech značka Bobcat stále velkým pojmem a to nejen v Americe, ale i v regionu Evropy, Středního východu a Afriky (dále jen EMEA).

bobcat1

Společnost České lupkové závody slavila 60 let

Těžba surových a výroba pálených lupků má na Novostrašecku více než 100 letou tradici. Společnost ČLUZ vznikla v roce 1958, v sedmdesátých letech zaměstnávala více než 2000 zaměstnanců a vyráběla až 190 000 t páleného lupku ve dvou rotačních pecích ročně. V současné době je hlavním programem těžba, výpal a granulometrická úprava žáruvzdorných ostřiv – lupku a kaolínu.

straseci 

Téměř 100 let Stock Plzeň-Božkov

Přední producent a distributor lihovin ve střední a východní Evropě, Stock Plzeň-Božkov, který už téměř 100 let vyrábí nejjemnější tradiční lihoviny a hořké bylinné likéry, přišel s novým produktem – třtinovým rumem Božkov Republica Exclusive. Rozšiřuje tak své portfolio v kategorii rum tuzemský o novinku, která zaujme nejen prvorepublikovým konceptem a designem, ale také chutí a atraktivní cenou.

stock

Další články z této kategorie

« Jubilejní 60. ročník MSV byl česko-slovenský

 

Back to top