Daniel Sys ředitelem KUHN - BOHEMIA

KUHN - BOHEMIA (tisková zpráva)

Novým generálním ředitelem společnosti KUHN - BOHEMIA a.s., která je výhradním prodejcem stavebních strojů Komatsu v České republice, se stal Daniel Sys. Po téměř dvaceti letech tak nahradil Petera Gera, který i nadále zůstává generálním ředitelem KUHN - SLOVAKIA a.s.

Daniel Sys (49) se v oblasti stavebnictví pohybuje již několik let. Velké zkušenosti získal během devítiletého působení ve společnosti Phoenix-Zeppelin, která je výhradním prodejcem stavebních strojů Caterpillar. Pět let v ní zastával pozici obchodního ředitele, kromě prodeje stavebních strojů se v oblasti obchodu věnoval také prodeji manipulační techniky Hyster a Clark. Před nástupem do KUHN - BOHEMIA a.s. působil v letech 2012-2013 na pozici obchodního ředitel Renault Trucks CR.

Společnost KUHN HOLDING, která je mateřskou společností KUHN – BOHEMIA a.s., si touto změnou slibuje i přes negativní situaci na stavebním trhu, zvýšení tržního podílu v prodeji stavebních strojů Komatsu a navrácení této značky mezi TOP leadry a dodavatele stavební techniky na českém trhu.

Daniel Sys vystudoval Vysokou školu zemědělskou v Praze, je ženatý, má dvě dcery. Ve svém volném čase nejraději relaxuje sportem, rád jezdí na kole a lyžuje.

Společnost KUHN - BOHEMIA a.s. je výhradním prodejcem stavebních strojů značky Komatsu a příslušenství značky FRD v České republice. Na českém trhu působí také společnost KUHN - MT s.r.o., která je výhradním distributorem automobilových jeřábů značky PALFINGER a vysokozdvižných vozíků značky Mitsubischi. Obě tyto společnosti jsou součástí rakouské skupiny KUHN HOLDING, která nabízí zákazníkům spolehlivé partnerství ve stavebnictví, dopravě, ve skladových a logistických oborech a působí v řadě zemích jako je Česká republika, Maďarsko, Slovensko, Chorvatsko, Bosna, Slovinsko, Polsko, Švýcarsko, Německo a Rakousko. Společnost KUHN – BOHEMIA a.s., která v České republice zaměstnává 55 lidí, měla v roce 2012 obrat cca 500 miliónů korun.

www.kuhnbohemia.cz

 

Back to top