Caterpillar ve vašem mobilu

Tisková zpráva, Modletice, 31. března 2017

Společnost Zeppelin CZ s.r.o. uvádí na trh novou vlastní mobilní aplikaci s názvem ZCZ Stavební stroje, která uživatelům nabízí celou řadu chytrých funkcí. Kliknutím na ikonku na displeji telefonu či tabletu se otevře jednoduché uživatelské prostředí, kde lze nalézt komplexní informace jak o součas-ném produktovém portfoliu výrobce Caterpillar, tak o všech aktuálních nabídkách výhradního dealera stavebních strojů Cat® v ČR, společnosti Zeppelin CZ. Aplikace je kompletně v češtině a je optimali-zována na mobilní zařízení se systémem iOS a Android.

IKONA-ZEPPELIN-2

„Podobně jako v jiných oborech i ve stavebnictví jsme svědky stále častějšího využívání informací v digitální podobě," říká o novince generální ředitel Zeppelin CZ, Stanislav Chládek a dodává: „Díky nové aplikaci mají naši zákazníci okamžitý přístup ke všem informacím, například k aktuální nabídce použitých strojů."

Lokalizace polohy s naváděním na nejbližší pobočku Zeppelin CZ, zobrazení aktuálních kontaktů, nebo možnost prohlédnout si katalogy ke strojům Cat® - to všechno ZCZ Stavební stroje umí. Nechybí ani in-formace o platných akčních nabídkách, výhodných možnostech financování nebo o novinkách ve společ-nostech Zeppelin CZ a Caterpillar. Zájemci o koupi stroje „z druhé ruky" pak v aplikaci najdou komplexní nabídku použitých strojů Cat® včetně podrobné technické specifikace nebo informací o poskytovaných zárukách.

„Aplikace ZCZ Stavební stroje byla vyvinuta českými programátory a s ohledem na specifické potřeby naše-ho trhu. I v tom vidím její výhodu vůči jiným, podobným aplikacím, které často vznikají adaptací nějakého globálního konceptu. Digitalizace dat s sebou přináší mnoho výhod, a i proto bude naše společnost v tomto trendu pokračovat i v budoucnu," uzavírá Stanislav Chládek.

Aplikaci ZCZ Stavební stroje lze standardně stáhnout na App Store nebo Google Play.

O společnosti Zeppelin CZ s.r.o.

Společnost Zeppelin CZ s.r.o. je výhradním prodejcem stavebních strojů, energetických systémů a důlních strojů a zařízení výrobce Caterpillar v České republice. Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá také půjčováním strojů a zařízení - autorizovaná půjčovna The Cat Rental Store má pobočky na 11 místech České repub-liky. Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o., zajišťuje zákazníkům komplexní finanční servis, spojený s nákupem strojů a služeb.

Zeppelin CZ s. r.o. je součástí nadnárodního koncernu ZEPPELIN GmbH, který provozuje 190 poboček po celém světě. Globální aktivity koncernu spadají pod pět „strategických obchodních jednotek" (SBU = Strategic Business Unit); na území České republiky provozuje Zeppelin CZ tři tyto SBU jednotky: Stavební stroje EU, Energetické systémy a Půjčovna strojů (The Cat Rental Store).

zeppelin-cat

 

Back to top