„TVŮJ CAT, TVŮJ SCOTT"

Startuje soutěž o špičková elektro-kola SCOTT! Stačí koupit použitý stroj Cat® od Zeppelin CZ.

Společnost Zeppelin CZ, výhradní prodejce stavebních a těžebních strojů Cat® v České republice, připravila pro své zákazníky ve spolupráci s firmou sport port s.r.o., soutěž o tři špičková elektrokola SCOTT E-Spark 730 v celkové hodnotě více než 360 000 Kč. Šanci na výhru má každý, kdo v období od 1. ledna až 31. října 2018 koupí od Zeppelin CZ použitý stroj Cat® v hodnotě alespoň 250 000 Kč (bez DPH).

01

Slosování výherců proběhne pod právním dohledem společnosti v listopadu 2018. V každém správním regionu společnosti (oblasti Východ, Střed, Západ) bude losem vybrán jeden výherce. Podrobné podmínky soutěže jsou k dispozici na webových stránkách www.zeppelin.cz.

Při nákupu použitého stroje Cat® vyplní kupující s prodávajícím soutěžní poukaz, který bude zařazen do slosování. Po slosování bude výherce kontaktován zástupcem společnosti Zeppelin CZ; v případě, že se o výhru ve stanoveném termínu nepřihlásí, zřekne se jí, nebo nebude splňovat některou z podmínek soutěže, stává se výhercem vylosovaný náhradník. V každé oblasti bude vylosován jeden výherce a tři náhradníci.

Elektrokolo SCOTT E-Spark 730, o které se hraje, je možné si prohlédnout na vybraných poboč-kách Zeppelin CZ (informace podá příslušný prodejce) nebo v rámci připravované akce Cat TATRA Roadshow 2018, která se uskuteční v květnu ve vybraných českých pískovnách a kde bu-dou mít kola SCOTT svůj speciální stánek! (Více o Roadshow se brzy dozvíte na webových stránkách www.zeppelin.cz).

Proč použitý Cat® od Zeppelin CZ?

Jako výhradní dealer výrobce Caterpillar disponuje společnost Zeppelin CZ nejširší nabídkou pou-žitých strojů značky Cat® na českém trhu. Zájemce si může vybrat z široké nabídky prověřených skladových strojů s jasným původem, od použitých minirýpadel až po kloubové dampry či dozery. Zeppelin CZ spolupracuje s ostatními dealerskými zastoupeními Caterpillar v Evropě, a je tak schopna zákazníkovi přivézt stroj Cat® i v neobvyklé konfiguraci, v podstatě na míru jeho potře-bám. Veškerá technika prochází před zařazením do prodeje důkladnou vícestupňovou technickou prohlídkou v servisních dílnách společnosti. V závislosti na kvalitě a stáří strojů je k nákupu posky-tována záruka až 12 měsíců, zákazník navíc může využít i výhodné nabídky financování včetně leasingu s 0 % navýšením.

zeppelin-cat

O společnosti Zeppelin CZ s.r.o.

Společnost Zeppelin CZ s.r.o. je výhradním prodejcem stavebních strojů, energetických systémů a důlních strojů a zařízení výrobce Caterpillar v České republice. Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá také půjčováním strojů a zařízení – Půjčovna strojů Zeppelin CZ má pobočky na 13 místech České republiky. Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o., zajišťuje zákazníkům komplexní finanční servis, spojený s nákupem strojů a služeb.
Zeppelin CZ s. r.o. je součástí nadnárodního koncernu Zeppelin GmbH, který provozuje 190 poboček po celém světě. Globální aktivity koncernu spadají pod šest „strategických obchodních jednotek" (SBU = Strategic Business Unit); na území České republiky provozuje Zeppelin CZ tři tyto SBU jednotky: Stavební stroje EU, Energetické systémy a Půjčovna strojů (The Cat Rental Store).

Pro další informace kontaktujte:
Michaela Hanzlíková
manažerka marketingu a komunikace
tel.: +420 602 620 681
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jan Rybář
specialista marketingové komunikace
tel.: +420 606 075 769
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.zeppelin.cz

Média

 

Back to top