Cat® Roadshow startuje - z veletrhu Bauma 2016 rovnou do České republiky!

Zeppelin CZ a TATRA TRUCKS připravily na květen jedinečnou Cat® Roadshow s třemi zastávkami a bohatým doprovodným programem

Tisková zpráva, Modletice, 5. května 2016

Veletrh stavební a těžební techniky Bauma v Mnichově skončil sice 17. dubna, ale pokud jste jej nestihli navštívit, nezoufejte. Společnost Zeppelin CZ, s.r.o., oficiální prodejce stavebních a těžebních strojů Cat® v České republice, ve spolupráci s výrobcem nákladních vozů TATRA, společností TATRA TRUCKS a.s., uspořádají v květnu jedinečnou akci s názvem Cat® Roadshow, během které představí na třech místech České republiky své nové stroje a technologie, prezentované na německém veletrhu, a také komplexní nabídku svých služeb.

Kromě strojů značek Cat® a TATRA budou tématem roadshow nejmodernější technologie Cat® Con-nect pro vyšší produktivitu strojů. Součástí akce je bohatý doprovodný program včetně předváděcích ukázek strojů Cat, nebo jízd dakarského speciálu TATRA.

Roadshow startuje 12. května v pískovně Chbany (Ústecký kraj), dalšími zastávkami je pískovna Ledčice (19. – 21. května, Středočeský kraj) a pískovna Hrušovany u Brna (26. – 28. 5., Jihomoravský kraj).

Myšlenka představit široké veřejnosti novinky z portfolia výrobce Caterpillar v atraktivním prostředí čes-kých pískoven není v Zeppelin CZ nová. Letošní Cat® Roadshow navazuje na podobné akce v minulosti, svým rozsahem je však předčí: „Málokdy se podaří vidět tolik strojů Cat pohromadě, mít možnost si je vy-zkoušet a ještě se dozvědět o komplexní nabídce poprodejních služeb jako na této letošní akci," říká o Cat® Roadshow generální ředitel Zeppelin CZ, Stanislav Chládek a dodává: „Roadshow jsme pojali v podobném duchu jako naši kolegové veletrh Bauma – chceme lidem ukázat nejen nové stroje Cat, ale také to, jak může být propojení těchto strojů s chytrými technologiemi výhodné pro jejich majitele a co všechno jsme dnes pro naše zákazníky schopni zajistit."

zeppelin-cat

Technika na Cat® Roadshow

Na jaké stroje se návštěvník Cat® Roadshow může těšit? V kategorii středních a těžkých strojů je magne-tem vlajková loď nové řady kolových nakladačů M – 23tunový Cat® 966M XE. Kategorie dozerů bude mít svého zástupce v podobě Cat® D6N XL s instalovanými nivelačními systémy společnosti SITECH, která bude mít na show také vlastní zázemí s ukázkou komplexního programu pro stroje Cat. Pozornost návštěvníků veletrhu Bauma poutala nová kolová rýpadla M řady F; proto v portfoliu vystavených strojů ne-může chybět ani kolové rýpadlo Cat® M318F. Oblíbená pásová rýpadla reprezentuje typ Cat® 323E.

U menších, tzv. BCP strojů, stojí za zmínku modernizovaný rýpadlo-nakladač Cat® 432F2, zbrusu nový typ z kategorie kompaktních kolových nakladačů Cat® 926M a typ z předchozí řady Cat® 906H, nebo smykem řízený nakladač Cat® 279D. Z nejmenších strojů budou k vidění nová minirýpadla Cat® 308E2 a Cat® 303.5D.

V oblasti technologií nabídne Cat® Roadshow také velmi pestrý program. K tahákům bude patřit praktická ukázka 2D a 3D nivelace, systému Cat® Grade Control pro zvýšení produktivity dozerů či grejdrů, systé-mů Cat® Assist nebo Cat® Production Measurement. K vyhodnocování efektivity a sledování provozu strojů pomocí telematicky získaných dat používají v Caterpillar systém Cat® Product Link™ - s jeho výhodami se návštěvníci seznámí pomocí speciálního vozidla IVECO, vybaveného 12 LCD obrazovkami. Novinkou veletrhu Bauma v Německu byly brýle pro zobrazování virtuální reality – s jejich pomocí se uživatel ocitne ve virtuální 3D realitě, doslova uprostřed komentované prohlídky k dané technologii a stroji. Cat® Roadshow přináší tuto virtuální realitu poprvé v češtině!

Jak už bylo řečeno, jedním z partnerů akce je výrobce nákladních vozidel TATRA TRUCKS a.s. Legendární tatrovky bude možné spatřit v provedení kontejnerového nosiče (na podvozku 6x6), jednostranného sklápěče (podvozek 8x8) a sklopné korby (třístranné sklápění, na podvozku 6x6). Zajímavostí bude i soutěžní speciál TATRA PHOENIX 4x4 DAKAR s výkonem téměř 1000 koní, jehož jízdy na speciálně upraveném polygonu zpestří průběh akce ve Chbanech a Ledčicích. V Hrušovanech se mohou diváci těšit navíc na legendární TATRU 815 DAKAR 4x4.

tatra

Cat® Roadshow – Ostatní informace

Klub posádek Cat – Soutěže

Cat® Roadshow myslí také na věrné fanoušky strojů a techniky Cat, sdružených v zájmovém sdružení Klub posádek Cat. V rámci akce je pro ně každou sobotu (14, 21 a 28. 5) připraveno tradiční soutěžní klání, ve kterém změří své síly v několika disciplínách na třech strojích Cat. Vítězové soutěží se mohou těšit na zajímavé a hodnotné ceny, mimo jiné třeba na poznávací zájezd do jedné z evropských továren Caterpillar.

Organizace

Cat® Roadshow je určena pro veřejnost, nutná je registrace účastníků na http://roadshow.zeppelin.cz Během akce je zajištěno občerstvení. K dispozici jsou mobilní toalety. Pořizování fotografií a natáčení videí je účastníkům povoleno. Možnost vyzkoušet si vystavený stroj je pouze pro držitele strojnického průkazu, po zaregistrování a v doprovodu příslušného zástupce Zeppelin CZ / TATRA TRUCKS.

Harmonogram akcí

  • Pískovna Chbany: 12. – 14. května (GPS souřadnice: GPS: 50.349315, 13.455694)
  • Pískovna Ledčice: 19. – 21. května (GPS souřadnice: GPS: 50.343544, 14.271334)
  • Pískovna Hrušovany u Brna: 26. – 28. května (GPS souřadnice: GPS: 49.042776, 16.569690)

Stálý program (čtvrtek + pátek)

  • 9:00 - Otevření areálu pro veřejnost
  • 10:00 – 11:00 - Ukázky technologií (Cat® Grade Control, 2D a 3D nivelace, Cat® Assist, Cat® Production Measurement, Product Link™, Visionlink™)
  • 11:00 – 14:00 - Prohlídky strojů s možností vyzkoušení
  • 14:00 – 15:00 - Ukázky technologií (Cat® Grade Control, 2D a 3D nivelace, Cat® Assist, Cat® Production Measurement, Product Link™, Visionlink™)
  • 15:00 – 17:00 - Prohlídky strojů s možností vyzkoušení
  • 17:00 Ukončení akce a uzavření areálu

Více informací o Cat® Roadshow vám rádi podají zaměstnanci marketingového oddělení společnosti Zeppelin CZ (viz – kontakty níže), nebo je najdete na stránkách www.zeppelin.cz

 

O společnosti Zeppelin CZ s.r.o.

Společnost Zeppelin CZ s.r.o. je výhradním prodejcem stavebních strojů, energetických systémů a důlních strojů a zařízení výrobce Caterpillar v České republice. Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá také půjčováním strojů a zařízení - autorizovaná půjčovna The Cat Rental Store má pobočky na 11 místech České republiky. Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o., zajišťuje zákazníkům komplexní finanční servis, spojený s nákupem strojů a služeb.

Zeppelin CZ s. r.o. je součástí nadnárodního koncernu ZEPPELIN GmbH, který provozuje 190 poboček po celém světě. Globální aktivity koncernu spadají pod pět „strategických obchodních jednotek" (SBU = Strategic Business Unit); na území České republiky se aktivity Zeppelin CZ dělí do těchto divizí: Stavební stroje, Důlní stroje, Půjčovna strojů a Energetické systémy

Pro další informace kontaktujte:

Michaela Hanzlíková
manažerka marketingu a komunikace
tel.: +420 602 620 681
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jan Rybář
specialista marketingové komunikace
tel.: +420 606 075 769
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.zeppelin.cz

 

Back to top