Nákladní vozidla Ford Trucks - stavební řada

Vozidla Ford Trucks v sobě spojují moderní technologie, komfort, a inovativní přístup ve vývoji materiálů a agregátů, včetně moderních motorů. To vše snižuje celkové náklady provozu.

Stavební vozidla Ford Trucks jsou vybavena komfortní, ergonomicky řešenou kabinou s dostatkem prostoru pro každodenní výkon náročné práce. Řidiči ocení klimatizovanou kabinu, vzduchem odpružené sedadlo s vyhřívání i systémy jako např. asistent rozjezdu do kopce, systém nouzového brždění, systém varování opuštění jízdního pruhu a další.

Stavební řadu vozidel Ford Trucks naleznete v následujících provedeních: jednostranný / třístranný sklápěč, domíchávač, betonpumpa, nosič kontejnerů s hydraulickou rukou, valník s hydraulickou rukou, podvozek s hydraulickou plošinou, cisterna s kropící lištou a další nástavby nákladních vozidel, které se mohou a umístit na podvozky vozidel Ford Trucks.

Stavební řada nákladních vozidel Ford Trucks je výkonným, odolným a spolehlivým řešením pro naprostou většinu vašich stavebních projektů.

01

Importérem pro Českou republiku je společnost F TRUCKS a.s., která je zároveň autorizovaným prodejcem nákladních vozidel Ford Trucks. Autorizovaná servisní síť pro vozidla Ford Trucks je řízena importérem, společností F TRUCKS a.s.

Ford Trucks prodává svá vozidla ve více než 25 zemích střední a východní Evropy, Ruska a SNS, Blízkého Východu a Afriky s cílem rozšířit distribuční síť do 50 zemí v roce 2020. Výrobní závod se nachází v tureckém Inonu na rozloze 1,1 mil. m2 a ročně produkuje 15 000 nákladních vozidel Ford Trucks, 11 000 kusů motorů Ecotorq, 65 000 motorů pro model Transit Puma, 140 000 ks zadních náprav pro řadu Ford Transit a 300 000 ks kapot pro řadu Ford Transit.

ford-trucks

 

Back to top