Metso uvádí na trh novou výrobní řadu mobilních drtičů a třídičů pod názvem „Nordtrack"

Metso rozšiřuje jeho nabídku řešení v oblasti drcení a třídění pro průmysl výroby drceného kameniva o nové rozsáhlé porfolio mobilních zařízení.

Nová řada Metso Nordtrack ™ představuje 19 nových strojů konstruované k dosažení zákaznických požadavků převážně v oblasti rychlého a flexibilního drcení na zakázku. První dodávky strojů jsou očekávány v první čtvrtině roku 2020.

01

Našim cílem je vytvoření obsáhlého komplexu řešení k rozmanitým potřebám našich zákazníků. Metso je tradičně význačně silné v nejnáročnějších podmínkách při výrobě kameniva, takové jako jsou např. tvrdý abrazivní kámen. Naše nové porfolio Metso Nordtrack doplňuje nabídku lépe naplňovat potřeby malých a středně velkých firem a také firem pro zakázkové drcení , které hledají správnou kombinaci produktivity, dostupnosti a spolehlivosti za zajímavých cenových podmínek, „ říká Renaud Lapointe, SVP, Obchodní a výrobní ředitel pro výrobu drtičů Metso.

03

Metso Nordtrack porfolio mobilních strojů je zkonstruováno s ohledem na maximální produktivitu výroby. Se standardním designem pro rychlou dodávku ze skladu, systémem plug-and-play uvedení do provozu a širokou servisní sítí Metso, je toto řešení ideální pro různé výrobní zakázky od recyklace, demolice, dále přes úpravárenství v kamenolomech až po pískovny a štěrkovny. Nová řada zahrnuje celkem 19 mobilních strojů včetně čelisťových a odrazových drtičů, třídičů a haldovacích pasů.

02

Metso je přední světová průmyslová společnost, která nabízí stroje, zařízení a služby pro trvale udržitelné zpracování přírodních zdrojů v oblasti těžby nerostných surovin, kameniva, recyklaci a úpravárenství. Našimi unikátními znalostni a inovativními řešeními, pomáháme našim zákazníkům zlepšovat jejich provozní efektivitu, snižovat rizika a zvyšovat profitabilitu. Metso je indexováno u Nasdag Helsinki ve Finsku a mělo prodej v roce 2018 okolo 3.2 miliard €. Metso zaměstnává přes 14.000 lidí ve více než 50 zemích světa.
metso

Pro více informací kontaktujte:
Pavel Horuta +420 602 710 115
www.metso.com
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Back to top