Námořní jeřáby Liebherr

Výrobní sortiment společnosti Liebherr je široký. Jednou z velkých divizí jsou námořní jeřáby, určené pro efektivní překládku zboží v oblasti námořní dopravy.

Nasazení v přístavech a na moři

V oblasti námořních jeřábů nabízí společnost Liebherr mnohostrannou a dobře odstupňovanou paletu produktů pro každý způsob překládky zboží v přístavech i na moři. K produktům patří mostové jeřáby na překládku kontejnerů, dále kolové a kolejové jeřáby na stohování kontejnerů, portálové vysokozdvižné vozíky, mobilní přístavní jeřáby, kontejnerové překladače a lodní, plovoucí a námořní jeřáby.

Plovoucí jeřáby

Typová řada plovoucích jeřábů zahrnuje rozsáhlé portfolio inovativních jeřábů s lanovým kyvným ústrojím. Jeřáby jsou nabízeny v nejrůznějších systémových velikostech a jsou dimenzovány pro adaptaci na specifické požadavky.

Lodní jeřáby

Typová řada lodních jeřábů nabízí praktická řešení pro překládku zboží na nejrůznějších typech lodí a zakázková řešení pro nákladní čluny a překládací lodě. Paleta zahrnuje lanem ovládané a hydraulicky sklápěné palubní, drapákové, mostové a těžkotonážní jeřáby. Zásobovací jeřáby uzavírají rozsáhlý výrobní program řady lodních jeřábů.

Plovoucí přeprava

Díky svojí rozsáhlé paletě pontonových lodních jeřábů pro použití na překládacích lodích nebo člunech, nabízí společnost Liebherr také zákaznická řešení pro efektivní překládku zboží všeho druhu.

Výroba v Evropě

Produkty divize námořních jeřábů se vyrábí v Evropě ve čtyřech výrobních závodech: Liebherr-Wek Nenzing GmnH (Rakousko), Liebherr Container Cranes Ltd. v Killarney (Irsko, Liebherr Sunderland Works Ltd. (Velká Británie) a Liebherr-MCCtec Rostock GmbH (Německo). Kvalifikované servisní služby v každé provozovně a zásobení originálními díly zajišťuje hustá mezinárodní servisní síť.

Zkrátka divize námořních jeřábů společnosti Liebherr nabízí rozsáhlé portofolio produktů pro každý způsob překládky materiálu v přístavech i na moři.

Lodní doprava je jednou z možných dopravních cest, mnohdy málo využívaných.

Z materiálů společnosti Liebherr zpracovali V. Štěpánková a S. Ottomanský

 

Back to top