Nový Cat 950 GC v nabídce Zeppelin CZ

TISKOVÁ ZPRÁVA, 7. ledna 2020, Praha

Zeppelin CZ, výhradní dealer stavebních strojů Caterpillar v České republice, rozšiřuje svou nabídku o nový kolový nakladač. Cat 950 GS nabídne špičkové pa-rametry při nízkých provozních nákladech.

Řada GC se rozšiřuje

Řada strojů Cat s označením GC (General Constuction) nabízí skvělé výkony strojů Cat i pro méně náročné nasazení. Nejnovějším přírůstkem v řadě GC je kolový nakladač Cat 950 GC. Stroje GC najdou své uplatnění uplatnění všude tam, kde je potřeba odvádět těžkou práci v náročných podmínkách a s rozumnými náklady.

02

Méně elektroniky, stejná kvalita

Stroje Cat řady GC představují dostupnou variantu špičkové techniky Cat. Oproti jiným mo-delům zde Caterpillar nabízí jednodušší řešení a méně asistenčních a podpůrných systémů. Robustní konstrukce, špičkový výkon a kvalita strojů Cat tu však zůstává. Cat 950 GC je tak ideálním pomocníkem pro práci na stavbách, v lomech, ale své uplatnění najde i v zemědělství a v dalších odvětvích.

Výkon i šetrnost

Cat 950 GC je poháněn osvědčeným motorem Cat C7.1 ACERT o výkonu 180 kW. To mu dává dostatečnou výkonovou rezervu i pro náročnější úkoly. Díky optimalizaci hydrauliky pracuje nakladač maximálně efektivně a šetří tak provozní náklady. Samozřejmostí je plnění nejpřísnějších  emisních limitů.

Výbava

Stroje řady GC se vyznačují jednodušší palubní elektronikou, to však neznamená, že by vý-bava nakladače Cat 950 GC byla chudá. Právě naopak. V klimatizované kabině nakladače nalezne obsluha vše, co k práci potřebuje. Pohodlné a plně nastavitelné sedadlo je středobodem pracovního prostředí, všechny ovladače jsou skvěle dostupné, kabina je řešená maximálně ergonomicky s ohledem na potřeby strojníka. Ke snadnému ovládání nakladače značně přispívá i bohaté prosklení kabiny, velká zpětná zrcátka doplňuje kamera na zádi. Díky tomu je práce s nakladačem pohodlná a především bezpečná.

01

Snadná práce

Nakladač Cat 950 GC je navržen tak, aby maximálně usnadňoval všechny práce s ním spo-jené. Základní servisní body jsou proto velmi snadno přístupné, data z provozu stroje je možné přehledně sledovat díky technologii Cat Product Link. Pro nakladač Cat 950 GC je k dispozici celá řada pracovních nástrojů, jejichž výměna je díky volitelnému rychloupínacímu zařízení dílem okamžiku. Univerzálnímu použití nakladače tak nic nestojí v cestě.

Cat 950 GC představuje ideální poměr ceny a výkonu. Stroj svou univerzálností a výkonem zastane veškeré úkoly, které na něj v náročném prostředí mohou čekat.

O společnosti Zeppelin CZ s.r.o.

Společnost Zeppelin CZ s.r.o. je výhradním prodejcem stavebních strojů, energetických sys-témů a důlních strojů a zařízení výrobce Caterpillar v České republice s ročním obratem čtyř miliard korun. Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá také půjčováním strojů a zařízení – Půjčovna strojů Zeppelin CZ má pobočky na čtrnácti místech České repub-liky. Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o., zajišťuje Zeppelin CZ zákazníkům komplexní finanční servis, spojený s nákupem strojů a služeb.

Více informací na www.zeppelin.cz

O koncernu Zeppelin

Koncern Zeppelin, který má více než 200 poboček po celém světě a téměř 9 000 zaměst-nanců, dosáhl v obchodním roce 2018 obratu 2,9 miliard eur. Koncern Zeppelin organizuje celokoncernovou spolupráci v managementu holdingu a šesti strategických obchodních jed-notkách: Baumaschinen EU (prodej a servis stavebních strojů), Baumaschinen CIS (prodej
a servis stavebních a zemědělských strojů), Rental (nájemní a projektová řešení pro staveb-nictví a průmysl), Power Systems (pohonné a energetické systémy), Anlagenbau (inženýrská činnost a investiční výstavba) a Z Lab (nové digitální obchodní modely). Zeppelin GmbH je holding koncernu s oficiálním sídlem ve Friedrichshafenu a centrálou v Garchingu bei Mün-chen. Skupina Zeppelin je společnost vlastněná nadací. Její kořeny sahají až k okamžiku založení Zeppelin Foundation /Nadace Zeppelin/ hrabětem Zeppelinem v roce 1908. Nadace Zeppelin stále vlastní přímý podíl ve společnosti Zeppelin GmbH, jakož i nepřímý podíl prostřednictvím společnosti Luftschiffbau Zeppelin GmbH.

Více informací na www.zeppelin.com

zeppelin-cat

Pro další informace kontaktujte:
Michaela Hanzlíková
manažerka marketingu a komunikace
Tel.: +420 602 620 681
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jan Křeček
specialista marketingové komunikace
Tel.: +420 725 615 969
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mediální zastoupení:
Martin Zvoníček
Nedori s.r.o.
Tel.: +420 604 686 839
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Back to top