Keestrack na výstavě Bauma 2019

Hybridní plug in verze ve všech výkonnostních třídách.

Keestrack představí v Mnichově celý sortiment mobilní pásové techniky pro recyklaci a zpracování nerostných surovin. Skutečným lákadlem bude hybridní diesel-elektro a plug-in verze e pohonů, které výrazně šetří provozní náklady. Tyto hybridní pohony realizuje Keestrack v nových generacích modelů mobilní drtící a třídící techniky spojené s inovativní technologií.

Keestrack zde mimo jiné představí všechny vlajkové lodě své řady čelisťových, odrazových a kuželových drtičů včetně dvou úspěšných 30-ti tunových drtičů, a to vše v hybridní verzi pohonu diesel-elektro s možností plug-in.

Premiéru zde bude mít čelisťový drtič Keestrack B7e s vyšším maximálním výkonem 700 t/h, který nahrazuje hybridní model B6.

Představeny budou například

01

  • Kuželový drtič Keestrack H6e s hybridním pohonem diesel-elektro s možností plug in, tedy připojení na externí zdroj elektrické energie a jedinečným zavěšeným třísítným třídičem
  • Plně hybridní odrazový drtič R3e, oceněný cenou RED DOT, se zavěšeným třídičem a vratným dopravníkem
  • Čelisťový drtič Keestrack B3e, který je lídrem v kategorii 30-ti tunových drtičů.
  • S novým hybridním programem "e" přichází také třídič Keestrack K6e s 8 m³ násypkou a článkovým podavačem
  • Futuristická bude světová premiéra haldovacího dopravníku Keestrack S5e "Solar". Fotovoltaické moduly namontované na 23 m dlouhém dopravníku dodávají energii bateriím o výkonu 23 kW. Baterie napájí veškeré provozní funkce.

Rádi Vás přivítáme na stánku Keestrack na výstavě Bauma 2019 v Mnichově, venkovní plocha FN1017 / 1
Na setkání se těší Jiří Hroch a Dan Bureš

 

Back to top