NOSRETI Specialtransport nezahálí

„Specialista nejtěžší váhové kategorie" společnost NOSRETI nezahálí a pro své obchodní partnery během podzimu a zimy připravila celou řadu novinek a vylepšení svých služeb. Plně se soustředíme na zvýšené požadavky našich zákazníků a s tím souvisí i dostupnost našich služeb.

Velkým pomocníkem nám pak při řešení těchto stěžejních úkolů je otevření nového logistického areálu společnosti NOSRETI v Jirnech u Prahy. Završili jsme tím dlouholetou snahu nalézt vhodnou lokalitu pro vlastní zázemí v okolí Prahy. Společnost NOSRETI se tak stala blízkou součástí Prologis Parku v Jirnech a našimi sousedy jsou společnosti jako DHL Supply Chain, Globus, Mall.cz, Euronics, Neovia nebo Toyota Tsucho. Logistické centrum se nachází na samotné hranici Prahy v těsné blízkosti sjezdu z dálnice D11 ve směru od Hradce Králové (v křižovatce silnic II/611 a II/101). Toto umístění nabízí ideální polohu z pohledu logistiky zajištění a realizace přeprav nadměrných nákladů s bezproblémovou dostupností přístavů Mělník a Lovosice a dálničních tahů D1, D5, D8 a D11. K zákazníkům v regionu Čechy tak máme nyní z Ostravy daleko blíže, šetříme jejich finanční náklady na přistavení vozidel a jsme schopni mnohem rychleji reagovat na jejich přepravní požadavky. Také sestavování naší modulární techniky Goldhofer a Faymonville dle přepravních požadavků vycházejících ze zadání zákazníků je nyní mnohem operativnější. Naši zákazníci zde mohou dočasně své výrobky i uskladnit. Areál je v neustálém vývoji a růstu a průběžně mění svoji podobu.

Mezi další důležité novinky patří dvoumetrové vkládací hlubinné lože firmy Faymonville, které pomáhá řešit současný palčivý problém našich zákazníků v podobě špatné splavnosti řek. Naše speciální nízkoložná hlubina VARIOMAX 3+5 náprav z produkce společnosti Faymonville, kterou jsme svým zákazníkům představili během roku 2016 na demonstračním veletrhu EXPO Mokrá, se loni dočkala dovybavení v podobě speciálního dvoumetrového prodlužovacího pole. Zákazníkům tak při ložné výšce pouhých 300 mm, a nosnosti až 90 t, můžeme nabídnout hlubinné lože v délkách od 6,8 m (základní délka hlubiny) až po extrém 13,3 m(vložením dvou prodlužovacích nosníků 4,5 a 2 m). Výhodou tohoto návěsu je i možnost hlubinu zcela vyřadit a provozovat s vloženým stolem jako 8 nápravový rovinný návěs. 

02

Problém s nesplavností našich řek, kdy je nutné náklady přepravovat výhradně silničně, řeší rovněž naše další novinka, kterou je 3 osá hlubina Faymonville. Vlastní flotilu lehkých 2 a 3 osých hlubin, určených díky ložné výšce 300 mm k přepravě lehčích, ale vysokých výrobků, jsme rozšířili o novou 3 osou hlubinu Faymonville. Zákazníkům jsme tak schopni nabídnout v jednom okamžiku 4 vlastní hlubiny této kategorie, jejichž nespornou výhodou jsou nízké provozní náklady, výborná variabilita, možnost odpojení labutího krku a najetí techniky a doplňkové prodloužení hlubinné části pomocí 3 m prodlužovacích nosníků. V extrému jsme schopni naložit do hlubiny náklad i o délce 16,6 m. Samozřejmostí naší nabídky jsou i hlubiny vyšších hmotnostních kategorií 60, 90 ale i 200 t při zachování ložné výšky 300 mm. Tato technika nám dává možnost nabídnout realizaci přeprav výrobků i v době nepříznivého stavu říční cesty na Labi, kdy je nutné při přepravách po silnici eliminovat celkovou výšku. 

01

Novinkou roku 2018 je potom nízkoložná, teleskopická souprava s ložnou výškou 990 mm a možností ložit náklad o vlastní délce až 20,5 m a hmotnosti 27,5 t. Jedná se již o třetí totožnou soupravu, která jistě najde uplatnění i u našich zákazníků.

Naši zákazníci nás mimo již zavedených kontaktů (centrála Ostrava, pobočka Praha, Bratislava) najdou nově i v Jirnech nebo na stále hojněji navštěvovaném profilu na Facebooku. Pokud i Vy potřebujete řešit nějaký přepravní problém, potřebujete poradit nebo nacenit konkrétní přepravu, nebo se jen chcete s našimi službami seznámit, neváhejte nás oslovit prostřednictvím údajů uvedených na našich webových stránkách www.nosreti-doprava.cz nebo na Facebooku.

Na setkání při řešení Vašich přepravních potřeb se za kolektiv NOSRETI a.s. těší
Ing. Aleš Havlásek - ředitel

 

Back to top