VVV MOST - komplexní služby v oblasti pasové dopravy

Společnost VVV MOST spol. s r.o. nabízí již 28 let zákazníkům komplexní řešení pro provozovatele pásové dopravy, zahrnující design, výrobu, montáž, servis a dodávky náhradních dílů pro zařízení na přepravu sypkých hmot.

banner

Certifikáty a ocenění

Firma VVV MOST spol. s r.o. je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001: 2009 ve spojení s ČSN EN ISO 3834-2:2006, který se vztahuje na nákup, prodej dopravních pásů; projekci, výrobu, dopravníků, ocelových konstrukcí a strojních zařízení a zajišťování jejich servisu, údržby a montáže, včetně renovací důlních dopravních zařízení pro hornickou činnost a činnost prováděnou hornickým způsobem. Pro tavné svařování kovových materiálů splňuje naše společnost požadavky na kvalitu při svařování dle ČSN EN ISO 3834-2:2006. V roce 2005 jsme získali ocenění za dlouhodobou spolupráci s firmou CONTINENTAL MATADOR RUBBER s.r.o., tradičním výrobcem dopravních pásů. V roce 2008 jsme obdrželi titul Bezpečný dodavatel společnosti Mondi Štětí a.s. Úspěšný rozvoj firmy a upevnění pozice na trhu umožnilo navýšení základního jmění společnosti na 11,7 mil. Kč v roce 2009.

Pásové dopravníky a technologické celky

Vyrábíme a dodáváme příhradové, technologické, korečkové, šnekové, hadicové a speciální dopravníky typu Flexowell.

02

V uplynulých letech jsme navrhli, vyrobili a realizovali instalaci technologických celků pro přepravu uhlí a škváry v teplárnách a elektrárnách; dále dopravníky pro přepravu sypkých hmot v chemických provozech; štěpky v papírenských provozech; štěrku a písku v pískovnách; sypkých materiálů v keramických závodech a na stavbách betonáren. U těchto zařízení zajišťujeme záruční, pozáruční a havarijní servis. Nabízíme řešení bezprašných přesypů na dopravních linkách.

Dopravní pásy

Prodáváme pryžotextilní, ocelokordové a PVC dopravní pásy. Kvalifikovaní vulkanizéři s dlouholetou praxí zajišťují preventivní a nepřetržitou havarijní údržbu; spojování a opravy dopravních pásů všech typů. Provádíme pogumování bubnů a kovových povrchů, vyrábíme pryžové profilové dopravní pásy; pásy s bočními vlnovci a příčkami a speciálních filtrační pásy. Společnost je držitelem certifikátu společnosti CONTINENTAL MATADOR RUBBER s.r.o. na prodej dopravních pásů, spojovacích materiálů a vykonávání servisních služeb pro dopravní pásy.

01

Obchodní činnost

Pro uživatele pásové dopravy zajišťujeme prodej a dodávky náhradních dílů a příslušenství. Zákazníci mají možnost okamžitého odběru toho zboží z prodejního skladu náhradních dílů. Na českém trhu úspěšně již několik let zatupujeme významné české a zahraniční výrobce těchto komponentů Raoul Lenoir, Stiebel, STM, Tramec, Precismeca, DUK, HOSCH, Smiley Monroe, Continental Matador, Schrage Conveying Systems a další. Nabízíme stěrače a regulační válce dopravních pásů; převodové skříně a pohony dopravníků; magnety, detektory a separátory kovů; válečky a pražce pro technologickou a dálkovou dopravu; bezpečnostní lankové spínače; materiály a nářadí pro a opravy a spojování dopravních pásů metodou teplé a studené vulkanizace. Více na www.vvvmost.cz

Expertízy, výzkum a vývoj

Naše společnost nabízí svým zákazníků expertní činnost, která zahrnuje optimální volbu, vstupní kontrolu, sledování a hodnocení kvality dopravních pásů a jejich spojů. Dále na základě údajů získaných v provozu můžeme stanovit normy životnosti dopravních pásů a hlavních příčiny předčasných výměn dopravních pásů. Dále pomáháme zákazníkům s optimální volbou dopravních pásů a řešením provozních problému a s optimalizací údržby.


vvv-most

Těšíme se na setkání s Vámi 19. – 21. června 2018 na veletrhu EXPO Lesní lom 2018.

 

Back to top