EXPO Lesní lom 2018

Po dlouhých 16ti letech se EXPO, mezinárodní demonstrační veletrh strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví vrací do Lesního lomu v Brně Líšni, jehož majitelem je společnost Kalcit s.r.o. Již 12. ročník se uskuteční 19. – 21. června 2018, po dvouletém intervalu, tak jak jsou vystavovatelé i návštěvníci zvyklí.

Lesní lom

leží zhruba 1 km ssv. od severního okraje sídliště v městské části Brno-Líšeň. Jedná se o etážový kamenolom, kde se těží tmavě šedé až černošedé vápence macošského a líšeňského souvrství. Přístup do lomu je po 700 m dlouhé asfaltové komunikaci odbočující vpravo ze silnice č. 373 Brno-Ochoz, asi 80 m za hotelem Velká Klajdovka.

c4

Zájem je velký

Enormní zájem z řad vystavovatelů a množství podaných přihlášek naznačují, že EXPO Lesní lom bude mimořádně zajímavým ročníkem. Je velmi pravděpodobné, že veletrh bude po delší době hned na několika etážích.

c1

Buďte i Vy součástí veletrhu EXPO Lesní lom!

Pokud do Vašeho portfólia patří technika a prostředky přípravy rubaniny; těžební, nakládací a přepravní technika; stroje a zařízení pro zpracování nerostných surovin; stroje a zařízení pro recyklaci stavebních materiálů; zařízení pro ekologický provoz těžebních závodů; náhradní díly a doplňky; servisní a doprovodná činnost; nákladní vozy, vozy pro speciální účely; terénní vozy; projekční práce a poradenská činnost, pak je veletrh určen právě Vám!

c2

Informace

Na webových stránkách veletrhu www.expolesnilom.cz naleznete všechny potřebné informace, vč. přihlášky a podrobných podmínek. Každý vystavovatel obdrží až 500 ks volných vstupenek pro své zákazníky a získá zápis do katalogu vystavovatelů vč. loga ZDARMA.

Demo předvádění je žádané

Věříme, že opět přibude živých ukázek strojů, které jsou tou nejlepší vizitkou pro vystavovatele a současně nejvetším lákadlem pro návštěvníky. Minulý ročník veletrhu navštívilo více než 10 000 návštěvníků a své portfólio představilo 121 vystavovatelů – především z České a Slovenské republiky, ale také z Rakouska, Německa, Francie, Polska a Nizozemí.

c3

Uzávěrka přihlášek je 1. 3. 2018 - www.expolesnilom.cz

Těšíme se na viděnou na veletrhu EXPO Lesní lom 2018!

Pořadatel:
Těžební unie s.r.o.
Slavíčkova 827/1a, CZ – 638 00 Brno - Lesná
tel.: +420 545 553 411
www.tezebni-unie.cz
Milena Šandová – manažer veletrhu
mobil: +420 602 765 668
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (link sends e-mail)
Šárka Koníčková – služby, výstavba stánků, katalog
mobil: +420 602 226 305
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Foto: EXPO Lesní lom 2002 (archiv TU)

 

Back to top