Editorial 4 / 2017

Vážení čtenáři, podzim proběhl opět v duchu vinobraní, výlovů rybníků a svatomartinských slavností vína a husích dobrot. Martin na bílém koni nezklamal a dal na vědomí, že zima a Vánoce jsou za humny.

Podzimní výlovy rybníků jsou tradiční a velmi oblíbené gurmánské slavnosti. Na řadě rybníků připravili pořadatelé pro návštěvníky kromě prodeje živých ryb, stánky s rybími specialitami a někde i kulturní programy. Zkrátka podzimní čas si v naší malé kotlině umíme zpříjemnit. V závěru roku vždy přemýšlíme, jaký byl ten letošní, jakou radost či zklamání nám přinesl. Naše ekonomika roste, ubylo nezaměstnaných, přibylo i svateb a dětí, lepší se životní prostředí, jen mezilidské vztahy pokulhávají a slušnost se pomalu vytrácí. Přestože poradců na cokoli přibývá, ubývá zdravého rozumu a tolerance.

Tím, že se probudil stavební průmysl, daří se i výrobcům a prodejcům stavebních strojů, jak se dočtete v tomto vydání.

Představíme Vám projekt y a realizace Metrostavu, dočtete se o hornickém městě Roros v Norsku a dozvíte se kam míří Bonver Dakar Team a další.

Přeji Vám hodně lásky a žádné vrásky
Krásný advent a veselé Vánoce

01

 

Vladimíra Štěpánková

Vydavatelka a šéfredaktorka časopisu LOMY A TĚŽBA

Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Back to top