Volejbalový turnaj v Českém Krumlově 2016

V podzimním čase vinařských slavností „Festival vína Český Krumlov" uspořádala společnost Kámen a písek, spol. s. r. o., již 5. ročník volejbalového turnaje amatérských smíšených družstev. Do sportovního areálu Tenis-Centrum se sjelo sedm spřátelených týmů Elsla, Gefos, Medvědí Brloh, Loučej, Krum-love, nescházel domácí tým Kámen a písek a samozřejmě tým časopisu Lomy a Těžba.

Tentokrát byla jedna skupina, hrál „každý s každým". Do semifinále postupovala čtyři nejlepší družstva a to Kámen a písek, Gefos, Medvědí Brloh a tým Lomy a Těžba. Těžký finálový souboj sehrály týmy Medvědí Brloh a Lomy a Těžba pod vedením Zdeňka Dvořáka. Po neuvěřitelně dramatickém souboji, vyhrál v tiebreaku tým Lomy a Těžba, který otáčel stav zápasu za stavu 8:13 na výhru 16:14, a tím sesadil vládnoucího vítěze Medvědí Brloh. Třetí místo vybojovalo úspěšně domácí družstvo Kámen a písek.

Tenis-Centrum je vskutku výborným ideálním místem pro pořádání nejen tenisových pobytů, ale i volejbalových a dalších akcí. Nabízí perfektní servis včetně občerstvení a organizace.

Za pozvání a organizaci děkuje Pavlu Fučíkovi tým redakce Lomy a Těžba a těší se na příští rok.

Z Českého Krumlova Vladimíra Štěpánková

 

Back to top