pewag – „strong is not enough“ – 20 let na trhu

Společnost pewag s.r.o. slaví 20 let svého působení na českém a slovenském trhu! Je to tak, čas plyne jak voda a pobočka rakouské společnosti pewag austria GmbH brzy oslaví významné výročí svého založení, které bylo v roce 1994.

pewag Company Ltd. celebrates 20 years of its existence, the Czech and Slovak market! ! It is, as time goes by water and a branch of the Austrian company pewag austria GmbH will soon celebrate an important anniversary , which was in 1994.

Původním záměrem při vzniku bylo převedení výroby a montáže sněhových řetězů do „nákladově výhodnější“ země. Nicméně vývoj ukázal, že čeští pracovníci a především český trh může nabídnout mnohem více. V současnosti společnost pewag s.r.o. a pewag Snow Chains s.r.o. zajišťují značnou část výroby pro koncern a nabízejí kompletní výrobní program značek pewag a KWB na českém a slovenském trhu.

EXPO MOKRÁ 2014

Přijďte oslavit 20. výročí společnosti na CZ/SK trhu na stánek společnosti pewag s.r.o. při příležitosti konání veletrhu EXPO Mokrá – 10.-12.června 2014.

Výrobní program

Společnost pewag vyrábí a dodává článkové řetězy a příslušenství. Do výrobního programu je zařazena výroba přesných a kalibrovaných řetězů pro dopravníkové systémy, vázacích, ochranných, nerezových a kloubových řetězů. Společnost dále vyrábí sněhové a terénní řetězy pro všechny aplikace.

Ochranné řetězy značky pewag patří mezi světové uznávané vybavení těžebních a stavebních strojů. Slouží pro ochranu pneumatik proti poškození a nadměrnému opotřebení především při práci nakladačů v lomech při nakládání u stěny. Dále se používají při manipulaci s horkou a chladnou struskou, při recyklaci, na šrotištích a také v podzemí při ražbě tunelů či důlních díl. Zkrátka všude tam, kde hrozí poškození pneumatik a kde je potřeba zajistit spolehlivý a efektivní provoz těžebních a stavebních strojů.

Jak vybrat vhodný řetěz?

Pro volbu řetězů je potřeba znát základní údaje o strojích a pneumatikách, tedy rozměr a označení pneumatik a stroje. Důležitým faktorem je vlastní použití stoje, kdy je potřeba především popsat druh matriálu, po kterém se stroj bude pohybovat, četnost pojezdu, případně stoupáni při pohybech a podobně. Po specifikaci Vám naši profesionální pracovníci nabídnou vhodný řetěz a poskytnou garance a odborný servis.

Text: ing. Martin Lenfeld
Foto: archiv firmy pewag  

 

Back to top