Editorial 2 / 2014

Vážení a milí čtenáři, v jihozápadní Americe ve státě Utah se nachází nádherný přírodní úkaz Bryce canyon. Trpělivá a houževnatá práce neklidné zemské kůry a stopy eroze, zanechané rukou přírody, jsou v Bryce Canyonu znatelné více než kde jinde. Vydlabaly ve skalách a vysochaly v pískovci neopakovatelné a velkolepé výjevy - neuvěřitelné věže, vznosně se týčící, ohromující amfiteátry a briliantově zabarvené skály mísící se s jinými jedinečnými tvary, jaké si lze vůbec vymyslet.

S úžasem tiše stojíte a na kraji skály a s pokorou shlížíte na tu nádhernou přírodní scenérii. V dnešní hektické době, je potřebné se občas „zastavit“ a na chvilku zapomenout na zrádné slovo „musím, musíš, musíme! Čas se zastavit nedá, ale co s ním provedeme, je věc každého z nás. A právě příroda nám připomíná tu příjemnější tvář našeho žití a proto buďme rádi, že v ní žijeme a učme se od ní.

Přeji Vám pohodové a určitě zajímavé čtení v tomto vydání. Najdete zde především pozvání na Mezinárodní veletrh EXPO Mokrá a plno novinek. Časopis rozšiřujeme o technologii pro hlubinnou těžbu, informace z nového občanského zákoníku a přinášíme reportáž o australsko-české spolupráci.

Užijte si léto a přírody ať budete v krásné české kotlině či na dálném východě či západě

Na viděnou na veletrhu EXPO Mokrá

Vladimíra Štěpánková  

Další články z této kategorie


10. jubilejní EXPO Mokrá »

 

Back to top