• Zveřejnil 
  • Kategorie 2013 / 3
  • Zobrazeno 3272 krát

Na český trh přichází nová značka budgetových pneumatik

Na český trh dorazí v těchto dnech nová značka vzduchových pneumatik určených pro stavební a manipulační techniku. Bohumínský ČEMAT přidává do portfolia nabízených výrobků nově pneumatiky značky Bostone.

Pneumatiky Bostone reagující na současný ekonomický vývoj zejména v segmentu stavebnictví. Očekávání od tohoto výrobku jsou značné a firma Čemat věří, že nová značka uspěje u zákazníků.

Samotnému začlenění pneumatik BOSTONE do portfolia zboží firmy ČEMAT předcházely měsíce testování. V rámci tendru na budgetového dodavatele pneumatik s vysokou životností byla testována zejména spolehlivost s přihlédnutím k výhodné ceně. Pneumatiky značky Bostone tyto podmínky splnily. Z testovaných značek reagovaly nejlépe na aktuální požadavky trhu s náhradními díly na stavební a manipulační stroje.

„Čekáme, že to bude spolehlivá, ale levnější alternativa značkových gum,“ uvedl Ivo Kopečný, obchodní ředitel bohumínského ČEMATU. „Doporučili bychom je zákazníkům, kteří nelpí na životnosti a nemají extrémně vytížené stroje.“

clanek1

V portfoliu značky se objeví nejběžnější rozměry vzduchových pneumatik na smykem řízené nakladače a vysokozdvižné vozíky. ČEMAT uvede v počáteční fázi prodeje na český trh celkem osm rozměrů pneumatik na vysokozdvižné vozíky a dva rozměry pneumatik na smykem řízené nakladače. V nabídce budou pneumatiky s nejběžněji používaným a zákazníky neoblíbenějším vzorkem. Další posílení portfolia značky Bostone, plánuje ČEMAT v závislosti na úspěšnosti uvedení značky na trh.

Základní informace o společnosti ČEMAT v České republice

Společnost ČEMAT je předním distributorem doplňků pro manipulační a stavební techniku v České a Slovenské republice. Portfolio nabízeného zboží a služeb zahrnuje pneumatiky pro vysokozdvižné vozíky, průmyslové pneumatiky, přídavná zařízení, nosné vidlice, gumové pásy, sedačky, zvedací plošiny, polyuretanová kola a kladky a jiné. Na trhu působí od roku 1997 a po více než patnáctiletém působení se stala výhradním distributorem světových značek, jakými jsou například CAMOPLAST SOLIDEAL, ATG, BOLZONI AURAMO, MARANGONI, RÄDER-VOGEL či MSE-FORKS. Kromě značek, které ČEMAT v zastoupení nabízí v sekcích nosných vidlic, zvedacích stolů a sedaček dodává také produkty vlastní výroby – CMT Forks, CMT Lifts, CMT Seats.

Denně dodáváme zboží z našich skladů v Bohumíně, Praze, Vrbičanech, Martině a Trnavě.

ČEMAT s.r.o.
Čs. armády 184
735 51 Bohumín
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: + 420 605 200 233

 

Back to top