Editorial 1 / 2013

Vážení čtenáři, všichni jsme se určitě nabažili zimy a zimních sportů a těšíme se na jaro. Sněhová nadílka byla bohatá i na českých horách, které byly doslova přeplněny hlavně rodinami s dětmi. Sjezdaři ocenili nové lanovky a rozšířené půjčovny. Také běžkaři si přišli na své, přibylo plno nových běžeckých stop a občerstvení. Jenom sluníčka mohlo být trochu více, aby chřipek bylo méně.

Obvykle se roční období pravidelně střídají, a víme, že každý rok po zimě přijde jaro. Doufejme, že to bude i letos a ne jako v písničce ... my čekali jaro a zatím přišel mráz....

Výstaviště otevřou své brány mezinárodním veletrhům, které využívají i venkovní plochy. Letošním hlavním veletrhem v oboru je Mezinárodní veletrh BAUMA 2013, veletrh stavební a těžební techniky a techniky na výrobu stavebních hmot, který se bude konat v Mnichově od 15. do 21. dubna 2013. Srdečně jste zváni k návštěvě tohoto veletrhu.

V prvním vydání časopisu LOMY a TĚŽBA roku 2013 Vám přinášíme opět plno zajímavostí a informací. Představíme technické novinky, některé z nich budete mít možnost vidět právě na veletrhu BAUMA 2013. Dozvíte se o výrobě kaolínu ve Vietnamu, ložiskách a využití mramoru a o kouzlu rekultivace. Přiblížíme Vám surovinovou politiku a surovinovou bezpečnost v České republice. Přinášíme Vám informace o novém veletrhu EUROTRANS a dalších výstavách a akcích.
K nahlédnutí jsou také nové webové stránky www.lomyatezba.cz.

Přeji Vám příjemné slunečné jarní dny a těším se na setkání s Vámi v Mnichově či v Brně nebo kdekoli jinde.

Vladimíra Štěpánková

Další články z této kategorie


BAUMA 2013 »

 

Back to top