• Zveřejnil 
  • Kategorie 2012 / 4
  • Zobrazeno 4013 krát

Nový mobilní kuželový drtič Keestrack GALLEON

V polovině minulého roku společnost Třídič s.r.o., dceřiná společnost belgického koncernu KEESTRACK, představila další stupeň vývoje modelu v kategorii mobilních drtících strojů, které jsou řadu let oblíbeným partnerem v oblasti stavebních strojů pro těžební průmysl.

Nový mobilní kuželový drtič GALLEON posouvá opět technologický vývoj směrem kupředu. Společnost opět nabízí kvalitní mobilní drtič, který poskytuje dostačující výkonnost, mobilitu stroje, variabilitu drcení, důslednou bezpečnost a samozřejmě komfort při obsluze stroje.

Mobilní drtič Galleon byl v minulém roce poprvé představen na veletrhu Steinexpo v lomu Nieder-Ofleidenu v Německu, kde se setkal s velkým ohlasem a zájmem návštěvníků. Nový kuželový drtič GALLEON je při své velikosti váhově uspokojivý a může se pyšnit transportní váhou 36 tun.

Stroj má vstupní násypku o objemu 8m3 a je vyroben z antiabrasivního železa. Kuželový drtič s typovým označením KC 200 má výkon 80 až 250 t/h a délku vynášecího dopravníku 10 000 mm a šířku 1000 mm. Stroj je opatřen samohybným mobilním podvozkem s možností přepravní rychlosti 1km/h. Dieselový motor dosahuje výkonu 330 KW při 1800 otáčkách za minutu. Stroj GALLEON nabízí levné řešení a vynikající poměr drcení – zdrobnění 1:5. Kuželový drtič je mobilní bez jakýchkoliv pomocných podpěr. Na jeho výrobu jako i na ostatní výrobky v našem sortimentu byly použity materiály nejvyšší kvality.

Samozřejmostí je velice snadná a rychlá výměna opotřebovaných dílů, které zajišťuje naše servisní středisko a potřebné náhradní díly zasílá do 48 hodin. Pro zajištění servisních oprav má společnost Třídič s.r.o. vyškolené servisní techniky s vlastním vozovým parkem, které jsou naším zákazníkům kdykoli k dispozici.

Veškeré Vaše případné dotazy k našemu novému stroji Galleon a nejen k novému stroji, ale i k ostatním našim produktům z kategorie třídičů a drtičů, jsme připraveni zodpovědět osobně, telefonicky nebo emailem. Pokud uvažujete o novém stroji nebo potřebujete řešit technický problém, budeme rádi, když nás zkontaktujete.

Text: David Matuška
Foto: Archiv firmy

TŘÍDIČ s.r.o.
Pískoviště 1663/3
785 01 Šternberk
Tel: +420 725 706 686
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Back to top