Editorial 3 / 2012

Vážení čtenáři

„Léto budiž pochváleno" – pomalu nám končí čas letních radovánek, děti se „těší do školy", a my ženy se k nelibosti mužů začneme více zahalovat. Zato se můžeme těšit na příjemný podzim babího léta spojený s časem burčáku a vinobraním.

Letošní léto přálo nadmíru všem vodním hrátkám a výletům na vodě kanoí, jachtou či parníkem. Po dlouhé době se opět naplnily kempy a penziony i u nás v české kotlině. Přálo také naším sportovcům na Letních olympijských hrách v Londýně, kteří si domů přivezli krásných deset cenných kovů a plno pěkných zážitků. Léto a prázdniny utekly jako voda tak jako každý rok. Trochu nás letos překvapily nejen čtyřiceti stupňovými teplotami vzduchu, ale i dost vysokými cenami pohonných hmot a množstvím nekončících kauz....

Protože jsme lidé flexibilní, odolní vůči stresům – což je dnes vyžadováno v každém zaměstnání, nezbývá nám, než si zachovat chladnou hlavu a přizpůsobit se a prožít život jak nejlépe to jde.

I naše redakce se Vám snaží nabídnout a zpříjemnit čas různými náměty k zamyšlení Toto vydání přináší kromě nabídky nové techniky v oboru, rozsáhlou fotoreportáž z EXPO Mokrá, reportáže z předváděcích akcí, dozvíte se o největších diamantových dolech a jeskyních, pozveme Vás na nový veletrh Památky, na odborné veletrhy a semináře ad.

A proto léto budiž pochváleno.....

Na viděnou v Brně na MSV u burčáku

Vladimíra Štěpánková

Další články z této kategorie


Expo Mokrá 2012 – z deště do slunce »

 

Back to top