Otevření nové centrály společnosti Volvo Stavební stroje Czech

Volvo Days a galavečer v rytmu bubnů a ABBY

V polovině května 2012 proběhlo otevření nové centrály společnosti Volvo Stavební stroje Czech s. r. o. v Loděnicích u Berouna. Slavnostní otevření bylo spojené s oslavou 20. výročí působení společnosti Volvo Stavební stroje Czech s.r.o. na českém trhu. Na galavečer navazovala dvoudenní akce pro širokou veřejnost – Volvo Days Loděnice.

Zázemí a prostory

Nová centrála Volvo Stavební stroje Czech s.r.o. se nachází nedaleko Prahy v těsné blízkosti dálnice D5 směr Plzeň přímo na sjezdu EXIT 10. Zajišťuje profesionální zázemí, nejen zaměstnancům, ale především jejím váženým klientům. Nabízí prodej nových a použitých stavebních strojů, servisní služby nově, a to formou tzv. halového servisu a prodej originálních náhradních dílů a maziv z nového centrálního skladu pro celou Českou republiku. Celková plocha pozemku činí 15 000 m², z toho velikost zastavěné plochy je 2000 m². Jak plocha pozemku, tak samotná stavba jsou do budoucna připraveny na další možnou expanzi. Vlastní budova se skládá z administrativní části, skladu náhradních dílů, olejového hospodářství, servisních dílen a myčky strojů. Dílenské prostory jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi tak, aby v nich bylo možné realizovat kompletní halový servis stavebních strojů včetně zimní údržby a generálních oprav, a to od těch nejmenších až po stroje velikosti 70 t. Podobně bude vybaveno servisní zázemí pro opravy trucků. Nedílnou součástí areálu jsou rozsáhlé odstavné a parkovací plochy připravené mimo jiné pro půjčovnu stavebních strojů.

V budově budou mít své zázemí i další členové koncernu Volvo Group. Konkrétně česká divize Volvo Financial Services což znamená, že nebude chybět ani online nabídka zajímavého financování strojů, anebo pobočka společnosti Volvo Truck Czech s nabídkou truck služeb pro své klienty, či vedení Volvo Real Estate.

Na zahájení

Slavnostního otevření se účastnili zástupci společnosti VOLVO Miroslav Primus - výkonný ředitel společnosti, Thomas Schmitz - CEO Volvo Construction Equipment Central Europe Group a jednatel společnosti, Tomas Kuta – President Sales Region EMEA a Petr Sobotka - manager CEG pro klíčové zákazníky v regionu Central Europe Group. V rámci uvítacího projevu, výkonný ředitel společnosti, Miroslav Primus mluvil o vybudování nového reprezentativního sídla, které umožní jeho týmu poskytovat kvalitnější servis a služby svým zákazníkům, a to nejen v České republice, ale i v širším regionu. Thomas Schmitz, CEO Volvo Construction Equipment Central Europe Group, projevil svou spokojenost nad tím, že společnost Volvo Stavební stroje Czech s.r.o. má konečně sídlo, které zcela odpovídá nárokům jejích klientů a dodal, že se těší se všemi na shledání v roce 2022 na oslavě desátého výročí tohoto areálu. Tomas Kuta, President Sales Region EMEA využil příležitosti k osobním rozhovorům s mnoha přítomnými hosty a dodal, že si váží příležitosti, setkat se přímo s našimi zákazníky a pohovořit s nimi o jejich potřebách a praktických zkušenostech.

Galavečer v rytmu bubnů a ABBY

Celý večer perfektně komentoval Tomáš Matonoha. K poslechu i k tanci hrála a zpívala taneční skupina, velkým zážitkem bylo vystoupení bubeníků a sličných artistek, na šálách zavěšených na vysutých ramenech nakladačů Volvo. Petr Sobotka vylosoval výherce soutěže o nový osobní vůz Volvo S60. Marketingová šéfka Hana Hulejová, a její kolegové dbali o pohodu a příjemnou atmosféru celého večera. Čtvrteční večer byl označen jako oficiální inaugurace nového areálu, byl to jen začátek třídenní akce, které se zúčastnilo více než 1200 návštěvníků a jejíž součástí bylo i oficiální spuštění Klubu strojníků. Bohatý a velmi rozmanitý raut teplých i studených specialit, a různých drinků a čokolád
byl neodolatelný.

Volvo Days Loděnice

Po slavnostním galavečeru následovaly dva dny otevřených dveří pro zákazníky a širokou veřejnost. Na volném prostranství nového areálu byla předvedena celá flotila nabídky stavebních strojů VOLVO - smykem řízené nakladače, rypadlo nakladače, kolové nakladače, rypadla, kloubové dampry, autogrejdry, finišery, zhutňovače. Během obou dnů probíhalo představení strojů VOLVO a různé show společně s motorkami. Na dalším prostranství byly uspořádány různé soutěže zručnosti a šikovnosti strojníků. Stroje si se zájmem prohlíželi jak velcí, tak malí návštěvníci. Zkrátka všichni si dny Volvo Days Loděnice patřičně užívali.

Za pozvání a příjemné dny děkuje

Vladimíra Štěpánková

Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Back to top