Vladimíra Štěpánková

Vladimíra Štěpánková

Vydavatelka a šéfredaktorka časopisu LOMY A TĚŽBA

Editorial 3 / 2019

Vážení přátelé, pobyt poblíž vody nebo přímo na vodě má své kouzlo. Za vodou nemusíme vyrážet jen k moři nebo do Holandska, stačí dojet na Baťův kanál.

Slunečné JCB X-DAYS 2019

Společnost TERRAMET, výhradní prodejce značky JCB, uspořádala koncem dubna pro zákazníky, obchodní partnery a fanoušky značky JCB dvoudenní předváděcí akci JCB X-DAYS 2019. Akce se konala v kamenolomu Eurovia v Chomutovicích u Prahy.

22. ročník tradiční Marokánky

Rok uběhl jako voda a už jsme se sešli opět a na předváděcí akci „Marokánka", kterou každoročně pořádá společnost KUHN-BOHEMIA a. s., výhradní dodavatel strojů KOMATSU a strojů AMMANN.

AUSTRO Baumaschinen – široký záběr na Baumě

Společnost AUSTRO Baumaschinen s.r.o., zastupuje v České a Slovenské republice stavební stroje značek ATLAS a TEREX Trucks, nabízí stroje KOBELCO, HITACHI a Dressta, příslušenství značek HYDRARAM, VISTARINI a WINDHOFF. Na letošní Baumě předváděly tyto značky nejlepší modely ze svého portfolia a žhavé novinky.

SANY pro Velkolom Čertovy schody

Koncem března dodala společnost CARACAL MACHINES s.r.o. pásové rypadlo SANY SY335C firmě Autodoprava Chalupecký s. r. o., která zajišťuje nakládku a odvoz výklizových materiálů z aktivních lomů společnosti Velkolomu Čertovy Schody, akciová společnost.

SANY a BAUMA 2019

Pro společnost SANY byla letošní Bauma nejúspěšnější v historii. Předvedena byla kompletní evropská paleta pásových rypadel, která zahrnuje 12 modelů od 1,6 do 60 tun provozní hmotnosti.

Caterpillar na veletrhu BAUMA 2019

Společný stánek firem Zeppelin a Caterpillar patřil k hlavním tahá-kům letošního veletrhu Bauma. Co všechno na něm na návštěvníky čekalo?

Liebherr Bauma 2019 - „Together, Now & Tomorrow."

Na letošním veletrhu Bauma společnost Liebherr nabídla návštěvníkům jedinečnou možnost, seznámit se s nejnovějším vývojem divizí stavebních strojů, průmyslových strojů, důlních strojů a komponent. Na venkovní ploše přibližně 14.000 m² a v hale A4 bylo k vidění velké množství technických inovací a praktických novinek.

KOMATSU a trendy budoucnosti na Baumě 2019

Prezentace novinek v oblasti strojů, technologií, servisních i finančních služeb japonského výrobce KOMTASU se odehrávaly ve dvou expozicích, v hale na 4000 m2 a na 2 600 m2 venkovní plochy. K vidění byl více než tři desítky strojů, od pásových minirýpadel MR-5 až po 400tunové těžební rýpadlo PC4000-11 s motorem o výkonu 1400 kW.

Editorial 2 / 2019

Vážení čtenáři, voda je základ života a bez ní život nemůže existovat. Vodní plochy sice zaujímají velkou část povrchu naší planety, přesto voda mnohde schází.

Back to top